Michał Domaradzki odwołany ze stanowiska komendanta stołecznego policji

0 0
Michał Domaradzki odwołany ze stanowiska komendanta stołecznego policji
(Fot.: policja.waw.pl)

Komendant stołeczny policji nadinspektor Michał Domaradzki został odwołany ze stanowiska.

- Z dniem dzisiejszym komendant stołeczny został odwołany ze stanowiska - powiedział w środę (10 lutego) p.o. rzecznik komendanta głównego policji mł. insp. Marcin Szyndler. Dodał, że nie zapadła jeszcze decyzja dotycząca przyszłej funkcji Domaradzkiego.

Domaradzki objął stanowisko szefa warszawskiej policji we wrześniu 2014, wcześniej był komendantem wojewódzkim policji w Lublinie. 43-letni oficer pracę w policji rozpoczął w 1992 r., w pionie kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku Kamiennej. W 2004 r. został powołany na stanowisko komendanta powiatowego w tym mieście.

W latach 2006-2008 kierował komendą powiatową w Ostrowcu Świętokrzyskim. Później objął kierownictwo kieleckiej policji. W 2010 r. otrzymał nominację na pierwszego zastępcę świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego policji w Kielcach. W 2012 r. powołany na stanowisko I zastępcy komendanta stołecznego policji. Od czerwca 2013 r. pełnił funkcję lubelskiego komendanta wojewódzkiego policji. Domaradzki jest magistrem politologii. Interesuje się m.in. sztukami walki i historyczną literaturą.

Według nieoficjalnych informacji tvn24 nadinspektorowi ma zostać powierzona misja reprezentowania polskiej policji na Ukrainie, Białorusi lub w Rosji.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • wielka szkoda wykształcony wyszkolony doświadczony i odwołany tylko dlatego ze inna opcja go powołała. Marnotrawstwo ludzi i kasy podatników

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.