Michał Bielecki i Mikołaj Niziński kierownikami rozwoju w Crimtan Polska

Michał Bielecki i Mikołaj Niziński rozwijają w Crimtan Polska sprzedaż reklamy internetowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Bielecki i Mikołaj Niziński kierownikami rozwoju w Crimtan Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

29 wrz 2016 8:48


Pojawienie się kierowników rozwoju w polskim oddziale Crimtan jest kolejnym krokiem w rozwoju działalności spółki i poszerzaniem jej oferty w zakresie targetowania behawioralnego. Ich zadaniem jest rozwijanie kanałów sprzedaży oferujących reklamę internetową w modelu programmatic.

Crimtan kompleksowo obsługuje kampanie display i video w modelu RTB dla domów mediowych, agencji oraz reklamodawców bezpośrednich. DMP i DSP Crimtan wykorzystują dane z wielu źródeł (m.in. od ShareThis, Proximic, Digital Element, Integral Ad Science oraz własnych). Crimtan Polska, jako członek IAB Polska, był sponsorem wspierającym tegoroczną 10. edycję Forum IAB.

Michał Bielecki z Crimtan związany jest od ponad roku, wcześniej na stanowisku doradcy klienta. Poprzednie 4 lata odpowiadał za realizację projektów komunikacyjnych, CSR-owych i badawczych w Better.

Mikołaj Niziński poprzednio odpowiadał w Gemius Polska za rekomendacje web-analityczne i ewaluacje kampanii (eGRP), pracował także m.in. w Starlinku (zespół PZU) oraz w niemieckim Starcomie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.