Property News

Mateusz Skubiszewski nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate

0 0
Mateusz Skubiszewski nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate

Do BNP Paribas Real Estate dołączył Mateusz Skubiszewski, który pełni funkcję dyrektora w dziale rynków kapitałowych i doradza klientom, którzy są już obecni na rynkach tej części Europy, a także tym, którzy dopiero poszukują na tym obszarze możliwości inwestycyjnych.

Dział rynków kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi z zakresu doradztwa transakcyjnego obejmującego kupno i sprzedaż nieruchomości i portfeli nieruchomości, a także w obszarze restrukturyzacji instytucjonalnej oraz przy aranżowaniu finansowania projektów inwestycyjnych.

Mateusz Skubiszewski posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy na kluczowych stanowiskach w instytucjach finansowych oraz spółkach z sektora nieruchomości. Zanim dołączył do spółki doradczej BNP Paribas Real Estate pracował m.in. w Grupie ING, w Grupie mBank (dawniej BRE Bank), a także w LHI Group.

Matusz Skubiszewski jest absolwentem European University Viadrina Frankfurt. Ukończył również Academy of Strategic Leadership organizowaną przez Canadian Management Institute, a także uczestniczył w studium doktoranckim Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.