Mateusz Skubiszewski nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate

Do BNP Paribas Real Estate dołączył Mateusz Skubiszewski, który pełni funkcję dyrektora w dziale rynków kapitałowych i doradza klientom, którzy są już obecni na rynkach tej części Europy, a także tym, którzy dopiero poszukują na tym obszarze możliwości inwestycyjnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mateusz Skubiszewski nowym dyrektorem w BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

16 cze 2014 20:05


Dział rynków kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi z zakresu doradztwa transakcyjnego obejmującego kupno i sprzedaż nieruchomości i portfeli nieruchomości, a także w obszarze restrukturyzacji instytucjonalnej oraz przy aranżowaniu finansowania projektów inwestycyjnych.

Mateusz Skubiszewski posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy na kluczowych stanowiskach w instytucjach finansowych oraz spółkach z sektora nieruchomości. Zanim dołączył do spółki doradczej BNP Paribas Real Estate pracował m.in. w Grupie ING, w Grupie mBank (dawniej BRE Bank), a także w LHI Group.

Matusz Skubiszewski jest absolwentem European University Viadrina Frankfurt. Ukończył również Academy of Strategic Leadership organizowaną przez Canadian Management Institute, a także uczestniczył w studium doktoranckim Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.