Marlena Wieteska dyrektorem sprzedaży w Novem

Do zespołu Novem na stanowisku dyrektora sprzedaży dołączyła Marlena Wieteska, wcześniej związana z branżą marketingową i gamifikacją.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marlena Wieteska dyrektorem sprzedaży w Novem

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

4 lis 2015 10:14


Marlena Wieteska jako dyrektor sprzedaży będzie odpowiadała za rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz strategię opartą na relacyjnym, angażującym i eksperckim podejściu do klienta a także za całość działań sprzedażowych Novem.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w marketingu w bankach (Handlobank, Citibank, Raiffeisen Bank).

Przez ostatnie 2,5 roku była związana z Gamfi, początkowo start-up’em, obecnie liderem gamifikacji w Polsce.

Jako dyrektor rozwoju biznesu odpowiadała za strategię sprzedażową, edukując i tworząc potrzebę wykorzystania gamifikacji wewnątrz organizacji i w komunikacji reklamowej. Pracując dla Gamfi pozyskała takie marki jak: Sony, Play, Allegro, Loreal, 4F, Hoop Cola, Bonduelle, PZU.

Dodatkowo, zajmuje się także działalnością edukacyjną. Jest prelegentką konferencji, trenerką oraz autorką wielu artykułów.

Marlena Wieteska jest absolwentką wydziału zarządzania i marketingu Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Prywatnie, praktykantka jogi Ashtangi, fanka lasu i weganka. Swoje doświadczenia ogłosi niebawem w autorskiej koncepcji: „Sprzedaż poprzez angażowanie”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.