Mark Weinberger globalnym CEO EY

Od 1 lipca br. Mark Weinberger pełni funkcję globalnego CEO firmy doradczej EY. Zastąpił na tym stanowisku Jima Turleya, który odszedł na emeryturę po 12 latach pełnienia funkcji prezesa i 36 latach pracy w EY.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mark Weinberger globalnym CEO EY

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 lip 2013 14:58


Oprócz zmiany na stanowisku globalnego CEO, od 1 lipca firma posługuje się również skróconą nazwą marki oraz nowym logo.
Odświeżonemu logotypowi towarzyszy slogan „Building a better working world", który komunikuje misję firmy polegającą na usprawnianiu otaczającej jej rzeczywistości.

W swojej karierze, Mark Weinberger (51 lat) obejmował wiele kierowniczych stanowisk, zarówno w EY jak i poza tą firmą. Pełnił m.in. funkcję globalnego szefa działu doradztwa podatkowego EY. Przez wiele lat doradzał też największym klientom EY. Weinberger ma bogate doświadczenie współpracy z sektorem publicznym w USA. Prezydent Bill Clinton powołał go do Amerykańskiej Rady ds. Ubezpieczeń Społecznych (US Social Security Advisory Board)a z kolei podczas prezydentury George'a W. Bush'a, Weinberger doradzał sekretarzowi skarbu państwa ds. regulacji podatkowych.

- To dla mnie zaszczyt kierować tak wielką organizacją. Historia EY liczy ponad 100 lat, a naszą reputację budowaliśmy w oparciu o jakość świadczonych usług, uczciwość naszych pracowników i zaufanie klientów. Jestem gotów sprostać wyzwaniom przed jakimi w dynamicznie zmieniających się czasach stoi nasza firma - mówi Mark Weinberger.

- Jednocześnie w imieniu wszystkich pracowników, składam podziękowania przechodzącemu na emeryturę Jim'owi Turley'owi za wszystko co zrobił dla naszej organizacji podczas swojej 36-letniej pracy w EY. Mój poprzednik stworzył mocne fundamenty, na których będziemy opierać nasz rozwój w przyszłości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.