Mariusz Rodak dyrektorem generalnym BPI Polska

0 0
Mariusz Rodak dyrektorem generalnym BPI Polska
Mariusz Rodak zastąpi na stanowisku dyrektora generalnego BPI Polska Frederika Lesire.(fot. mat.pras.)

Mariusz Rodak został nowym dyrektorem generalnym BPI Polska – firmy deweloperskiej należącej do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Belgii.

Mariusz Rodak zastąpi na stanowisku dyrektora generalnego Frederika Lesire, który wróci do siedziby głównej spółki w Brukseli.

Nowy dyrektor jest absolwentem Instytutu Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej i stypendystą Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Moguncji. Przed objęciem funkcji dyrektora generalnego w BPI, w latach 2011-2016 był członkiem zarządu spółki TREI Real Estate Poland, gdzie odpowiadał za zarządzanie i rozbudowę portfolio składającego się z ponad 100 nieruchomości handlowych.

Wcześniej (2009-2011) w zespole Raiffeisen Evolution Project Development na stanowisku Project Development Senior Professional odpowiadał za zakup nieruchomości, organizację i zarządzanie procesem inwestycyjnym centrów handlowych.

Z Raiffeisen Evolution Project Development był związany również w latach 2006 -2008. Później (2008-2009) był dyrektorem technicznym i członkiem zarządu w spółce Chmielna Development należącej do Kulczyk Real Estate Holding.

Mariusz Rodak pracował także jako architekt Grupy PORR / UBM w Warszawie i w Wiedniu oraz współpracował z firmami Epstein, Jankil, JPM Design & Build.

Prywatnie jest mężem i ojcem trójki dzieci, interesuje się rolnictwem ekstensywnym i fotografią. Biegle mówi po niemiecku i angielsku.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.