Mariusz Kozłowski szefem Liebrecht&wooD na Polskę

Mariusz Kozłowski, były członek zarządu spółki GTC obejmuje stanowiska szefa firmy Liebrecht&wooD na Polskę. Zmiany personalne dotyczą także innych funkcji w grupie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Kozłowski szefem Liebrecht&wooD na Polskę

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

30 lis 2015 13:08


Wraz z rozwojem grupy Liebrecht&wooD na kluczowych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej, do kadry kierowniczej firmy dołączyły dwie nowe osoby – Mariusz Kozłowski oraz Sorin Ioan Blaga.

Obaj menadżerowie rozpoczną pracę w połowie stycznia 2016 roku, obejmując odpowiednio stanowiska: prezesa spółki działającej w Polsce oraz dyrektora generalnego w rumuńskim oddziale grupy. Obecnie Liebrecht & wooD realizuje takie projekty jak Centrum Praskie Koneser w Warszawie czy Frumusani Residential Park w Bukareszcie.

- Z niezwykłą przyjemnością witamy Mariusza Kozłowskiego, który będzie odpowiedzialny za działalność naszej firmy w Polsce. Znając jego imponujące dokonania zawodowe, nie mam wątpliwości, że Mariusz będzie prawdziwą siłą napędową całego zespołu i pomoże umocnić naszą pozycję oraz rozwinąć działalność na polskim rynku – powiedział Marc Lebbe, założyciel i dyrektor zarządzający grupy Liebrecht&wooD.

Kim jest Mariusz Kozłowski?

Mariusz Kozłowski jest doświadczonym profesjonalistą w branży nieruchomości w Polsce, w szczególności w obszarze wynajmu, marketingu, komunikacji korporacyjnej oraz rynków kapitałowych.

Przez 14 lat pełnił funkcję członka zarządu GTC, współodpowiadając za realizację oraz zarządzanie inwestycjami biurowymi i handlowymi o łącznej powierzchni około 400 tys. mkw. Był też zaangażowany w pierwszą ofertę publiczną spółki z branży nieruchomości na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Sam również posiada licencję maklera papierów wartościowych – przed dołączeniem do zespołu GTC kierował działem sprzedaży obsługującym inwestorów instytucjonalnych w warszawskim oddziale ABN AMRO Securities. Jest absolwentem prestiżowego Wydziału Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.