Property News

Mariusz Kozłowski szefem Liebrecht&wooD na Polskę

0 0
Mariusz Kozłowski szefem Liebrecht&wooD na Polskę
Mariusz Kozłowski jest doświadczonym profesjonalistą w branży nieruchomości w Polsce, w szczególności w obszarze wynajmu, marketingu, komunikacji korporacyjnej oraz rynków kapitałowych. Fot. PropertyNews.pl

Mariusz Kozłowski, były członek zarządu spółki GTC obejmuje stanowiska szefa firmy Liebrecht&wooD na Polskę. Zmiany personalne dotyczą także innych funkcji w grupie.

Wraz z rozwojem grupy Liebrecht&wooD na kluczowych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej, do kadry kierowniczej firmy dołączyły dwie nowe osoby – Mariusz Kozłowski oraz Sorin Ioan Blaga.

Obaj menadżerowie rozpoczną pracę w połowie stycznia 2016 roku, obejmując odpowiednio stanowiska: prezesa spółki działającej w Polsce oraz dyrektora generalnego w rumuńskim oddziale grupy. Obecnie Liebrecht & wooD realizuje takie projekty jak Centrum Praskie Koneser w Warszawie czy Frumusani Residential Park w Bukareszcie.

- Z niezwykłą przyjemnością witamy Mariusza Kozłowskiego, który będzie odpowiedzialny za działalność naszej firmy w Polsce. Znając jego imponujące dokonania zawodowe, nie mam wątpliwości, że Mariusz będzie prawdziwą siłą napędową całego zespołu i pomoże umocnić naszą pozycję oraz rozwinąć działalność na polskim rynku – powiedział Marc Lebbe, założyciel i dyrektor zarządzający grupy Liebrecht&wooD.

Kim jest Mariusz Kozłowski?

Mariusz Kozłowski jest doświadczonym profesjonalistą w branży nieruchomości w Polsce, w szczególności w obszarze wynajmu, marketingu, komunikacji korporacyjnej oraz rynków kapitałowych.

Przez 14 lat pełnił funkcję członka zarządu GTC, współodpowiadając za realizację oraz zarządzanie inwestycjami biurowymi i handlowymi o łącznej powierzchni około 400 tys. mkw. Był też zaangażowany w pierwszą ofertę publiczną spółki z branży nieruchomości na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Sam również posiada licencję maklera papierów wartościowych – przed dołączeniem do zespołu GTC kierował działem sprzedaży obsługującym inwestorów instytucjonalnych w warszawskim oddziale ABN AMRO Securities. Jest absolwentem prestiżowego Wydziału Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.