Mariola Raudo kierownikiem działu spraw korporacyjnych i PR w Nestlé

Z dniem 1 kwietnia 2016 roku stanowisko kierownika działu spraw korporacyjnych i public relations w Nestlé Polska obejmie Mariola Raudo, dotychczasowa szefowa działu rekrutacji i HR biznes partner.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariola Raudo kierownikiem działu spraw korporacyjnych i PR w Nestlé

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

31 mar 2016 9:53


Mariola Raudo rozpoczęła pracę zawodową w Nestlé w 1996 roku w dziale sprzedaży. W 2008 objęła funkcję kierownika działu rekrutacji oraz stanowisko HR biznes partnera dla m.in. Nestlé Nutrition oraz Nestlé Professional.

Od 2008 jest ambasadorem mediowym Nestlé w zakresie budowania wizerunku firmy jako odpowiedzialnego pracodawcy. Od czasu ogłoszenia w 2014 roku Inicjatywy na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych – Nestlé needs YOUth, z wielkim zaangażowaniem i sukcesem kieruje inicjatywą i jej komunikacją w Polsce.

Mariola Raudo odpowiadała także za tworzenie w naszym kraju Sojuszu dla Młodych, czyli partnerstwa firm na rzecz organizowania i propagowania praktyk i staży dla osób do 30 roku życia wchodzących na rynek pracy. W ramach inicjatywy Nestlé needs YOUth od listopada 2014 roku w Nestlé Polska zatrudniono ponad 1 tys. młodych osób.

Dotychczasowa szefowa działu spraw korporacyjnych i public relations, Małgorzata Szlendak, podjęła decyzję o kontynuowaniu swojej kariery zawodowej poza strukturami firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.