Mariola Raudo kierownikiem działu spraw korporacyjnych i PR w Nestlé

0 0
Mariola Raudo kierownikiem działu spraw korporacyjnych i PR w Nestlé
Mariola Raudo rozpoczęła pracę zawodową w Nestlé w 1996 roku w dziale sprzedaży. (Fot. Mat. pras.)

Z dniem 1 kwietnia 2016 roku stanowisko kierownika działu spraw korporacyjnych i public relations w Nestlé Polska obejmie Mariola Raudo, dotychczasowa szefowa działu rekrutacji i HR biznes partner.

Mariola Raudo rozpoczęła pracę zawodową w Nestlé w 1996 roku w dziale sprzedaży. W 2008 objęła funkcję kierownika działu rekrutacji oraz stanowisko HR biznes partnera dla m.in. Nestlé Nutrition oraz Nestlé Professional.

Od 2008 jest ambasadorem mediowym Nestlé w zakresie budowania wizerunku firmy jako odpowiedzialnego pracodawcy. Od czasu ogłoszenia w 2014 roku Inicjatywy na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych – Nestlé needs YOUth, z wielkim zaangażowaniem i sukcesem kieruje inicjatywą i jej komunikacją w Polsce.

Mariola Raudo odpowiadała także za tworzenie w naszym kraju Sojuszu dla Młodych, czyli partnerstwa firm na rzecz organizowania i propagowania praktyk i staży dla osób do 30 roku życia wchodzących na rynek pracy. W ramach inicjatywy Nestlé needs YOUth od listopada 2014 roku w Nestlé Polska zatrudniono ponad 1 tys. młodych osób.

Dotychczasowa szefowa działu spraw korporacyjnych i public relations, Małgorzata Szlendak, podjęła decyzję o kontynuowaniu swojej kariery zawodowej poza strukturami firmy.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.