Marian Wittenbeck przewodniczącym rady nadzorczej Global Cosmed

0 0

W związku z rezygnacją Andreasa Mielimonki z pełnienia funkcji przewodniczącego rady nadzorczej spółka Global Cosmed powołała na jego miejsce Mariana Stanisława Wittenbecka.

Marian Wittenbeck jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, gdzie ukończył studia podyplomowe na wydziale logistyki z tytułem ;ogistyk.

Od 1990 roku do dziś związany jest z grupą kapitałową Global Cosmed.

Od roku 1990 do roku 2000 był zatrudniony w Global MZZ w zakładzie produkcyjnym w Gnieźnie, zajmując począwszy od roku 1991 stanowisko kierownika zakładu produkcyjnego Global Cosmed w Gnieźnie, zajmując się zakupami, planowaniem produkcji, produkcją i dystrybucją.

Od 2000 roku rozpoczął pracę w Jaworskich Zakładach Chemii Gospodarczej ,,Pollena" w Jaworze na stanowisku zastępcy szefa logistyki i produkcji, odpowiadając za reorganizację obszarów produkcji, magazynów i dystrybucji.

Od dnia 1 listopada 2001 roku objął stanowisko dyrektora ds. logistyki i produkcji w Jaworskich Zakładach Chemii Gospodarczej ,,Pollena" w Jaworze, zajmując się zaopatrzeniem w materiały potrzebne do produkcji, produkcją, magazynami i dystrybucją.

Od 1 sierpnia 2008 roku do dzisiaj zajmuje stanowisko dyrektora zakładu produkcyjnego, nadzorując działalność zakładu produkcyjnego Global Cosmed w Jaworze, będąc zarazem prokurentem tej spółki.

Czytaj też: Andreas Mielimonka prezesem Global Cosmed

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.