Marian Mikołajczak nowym prezesem Lark

0 0

Rada nadzorcza Lark.pl powołała Mariana Mikołajczaka na stanowisko prezesa.

Marian Mikołajczak nowym prezesem Lark
fot.lark.pl

Jednocześnie rada nadzorcza podjęła uchwały o odwołaniu Andrzeja Piechockiego z funkcji prezesa oraz odwołaniu z funkcji członka zarządu Mateusza Gaca i Moniki Goździalskiej.

Marian Mikołajczak posiada wykształcenie wyższe, jest informatykiem – elektronikiem. Był akcjonariuszem założycielem Polskiego Przedsiębiorstwa Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera w Warszawie (PPWK), a następnie MIT Mobile Internet Technology (aktualnie Lark.pl) oraz członkiem rady nadzorczej PPWK pierwszej kadencji.

W okresach od 30 czerwca 2006 r. do 29 października 2006 r., od 19 grudnia 2006 r. do 15 marca 2011 r. oraz od 2 czerwca 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. był członkiem rady nadzorczej Lark.pl.

Lark.pl jest holdingiem skupiającym podmioty działające w dziedzinie mobilnych usług dodanych, marketingu mobilnego, elektroniki użytkowej, mediów telewizyjnych oraz zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Na koniec 2015 roku w skład grupy kapitałowej Lark.pl wchodziły następujące podmioty: Lark.pl, Lark Europe, Telestar, Scientific Services, MNI Premium w upadłości układowej, EL2, Navigo, oraz podmioty nie objęte konsolidacją - Ramtel i Senise.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.