Marian Mikołajczak nowym prezesem Lark

6
Marian Mikołajczak nowym prezesem Lark fot.lark.pl
Rada nadzorcza Lark.pl powołała Mariana Mikołajczaka na stanowisko prezesa.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marian Mikołajczak nowym prezesem Lark

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

4 lip 2016 11:29


Jednocześnie rada nadzorcza podjęła uchwały o odwołaniu Andrzeja Piechockiego z funkcji prezesa oraz odwołaniu z funkcji członka zarządu Mateusza Gaca i Moniki Goździalskiej.

Marian Mikołajczak posiada wykształcenie wyższe, jest informatykiem – elektronikiem. Był akcjonariuszem założycielem Polskiego Przedsiębiorstwa Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera w Warszawie (PPWK), a następnie MIT Mobile Internet Technology (aktualnie Lark.pl) oraz członkiem rady nadzorczej PPWK pierwszej kadencji.

W okresach od 30 czerwca 2006 r. do 29 października 2006 r., od 19 grudnia 2006 r. do 15 marca 2011 r. oraz od 2 czerwca 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. był członkiem rady nadzorczej Lark.pl.

Lark.pl jest holdingiem skupiającym podmioty działające w dziedzinie mobilnych usług dodanych, marketingu mobilnego, elektroniki użytkowej, mediów telewizyjnych oraz zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Na koniec 2015 roku w skład grupy kapitałowej Lark.pl wchodziły następujące podmioty: Lark.pl, Lark Europe, Telestar, Scientific Services, MNI Premium w upadłości układowej, EL2, Navigo, oraz podmioty nie objęte konsolidacją - Ramtel i Senise.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.