Marek Walencik nowym szefem "Teleexpressu"?

0 0

W piątek (29 stycznia) odwołano Jerzego Modlingera, szefa "Telexpressu". Jego miejsce ma zająć Marek Walencik, były wicedyrektor w TVP2.

Marek Walencik nowym szefem "Teleexpressu"?
Fot. Facebook/Teleexpress TVP

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl Marek Walencik ma zostać nowym szefem "Teleexpressu". Walencik w latach 2006-2009 był zastępcą dyrektora ds. kreatywnych w TVP2. Wcześniej był producentem telewizyjnym. Pracował również w TVN i RMF FM.

To kolejne zmiany kadrowe w Telewizji Publicznej. Przypomnijmy, z zespołem "Wiadomości" TVP rozstali się już: Piotr Kraśko (który stał na jego czele) i dziennikarze - Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Jacek Tacik i Elżbieta Byszewska. Pracę stracił również Piotr Jaźwiński, wydawca "Wiadomości" oraz Maciej Czajkowski - sekretarz redakcji.

Na antenie TVP Info nie pojawi się już również Adam Feder i Piotr Maślak. Wygasającej z końcem stycznia umowy nie przedłużono również z Tomaszem Lisem, autorem programu "Tomasz Lis na żywo", który można było śledzić na TVP2. "Panoramy" nie poprowadzi już natomiast Hanna Lis.

30 stycznia TVP poinformowała również o zmianach w radzie nadzorczej spółki. Dariusz Lasocki został jej przewodniczącym, a Przemysław Tejkowski - jego zastępcą. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.