Marek Gładki dyrektorem nowego działu w EPP

EPP, spółka działająca według formuły REIT i inwestująca w sektorze nieruchomości handlowych, w związku z dynamicznym powiększaniem portfela podjęła decyzję o zbudowaniu wyspecjalizowanego działu Leasing & Asset Management.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marek Gładki dyrektorem nowego działu w EPP

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

13 lis 2017 9:05


Nowy zespół zajmie się wszystkimi aspektami zarządzania portfelem, w tym również komercjalizacją i rekomercjalizacją dostępnych powierzchni.

Eksperci EPP będą wspierać najemców w celu poprawienia ich obrotów i wyników finansowych, poprzez wprowadzanie innowacji, realizację modernizacji, dobór odpowiedniego tenant mix, po finanse oraz wszelkie aspekty techniczne i administracyjne mające wpływ na lepsze funkcjonowanie obiektów.

- W EPP współpraca z najemcami nie kończy się na podpisaniu umowy i pobieraniu czynszu – mówi Marek Gładki, dyrektor ds. asset management i leasingu w EPP. – Chcemy być zaufanym partnerem, który żyje sprawami swoich klientów; który jest żywotnie zainteresowany ich potrzebami oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom - mówi.

Na czele zespołu stanął Marek Gładki, do niedawna dyrektor działu komercjalizacji i marketingu centrów handlowych w Echo Investment, od września w EPP. Wśród współpracowników Marka, na stanowiskach Asset Managerów, znaleźli się Marta Kusiak (ponad 10 lat doświadczenia po stronie najemcy – odpowiadała za ekspansję marek m.in. New Look Poland, Takko czy z grupy IC Companys), Anna Piotrowska (pracowała dla Multi Development, JLL i Apsys), Jakub Ociepka (pracował dla Multi Development, Neinver, Colliers, IKEA) oraz Macrin Ziółkowski (poprzednio ECE, a także CBRE). Do końca roku zespół leasingu i zarządzania aktywami EPP będzie liczył 6 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.