Marek Gaik szefem górniczego środowiska emerytów i rencistów

0 0

Przewodniczący kół zakładowych Środowiska Emerytów i Rencistów Związku Zawodowego Górników w Polsce wybrali Marka Gaika na przewodniczącego rady krajowej.

Spotkanie zorganizowane w związku ze śmiercią dotychczasowego przewodniczącego – Stanisława Blachnickiego – prowadził wiceprzewodniczący Jerzy Kawulok.

Marek Gaik był jedynym kandydatem na przewodniczącego i został wybrany jednomyślnie przez wszystkich przewodniczących zebranych na obradach. Przed emeryturą Gaik był przewodniczącym ZZG w Polsce w kopalni Bobrek, był też szefem środowiska bytomskiego ZZG w Polsce oraz dyrektorem biura szkoleń w biurze rady krajowej ZZG w Polsce.

– Nie chcę robić rewolucji, ale pójdziemy drogą podobną do prac rozpoczętych przez zmarłego Stasia Blachnickiego – mówił zaraz po wyborach nowy przewodniczący Marek Gaik. - Jest wiele spraw do załatwienia i uporządkowania, jak choćby sprawy regulaminu dla naszego środowiska czy odznaczeń.

Nowy przewodniczący wybrany również do rady krajowej zapowiedział pilotowanie i kontynuowanie działań dotyczących deputatu węglowego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.