Marek Ciunowicz pokieruje nowym działem firmy Knight Frank

Reprezentowanie najemców poszukujących powierzchni biurowej to zadanie nowego działu, uruchomionego w ramach agencji komercyjnej firmy Knight Frank. Działem kieruje Marek Ciunowicz, związany z branżą nieruchomości od ponad 18 lat.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marek Ciunowicz pokieruje nowym działem firmy Knight Frank

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

31 lip 2013 10:58


Liczący pięć osób dział specjalizuje się w usługach reprezentacji najemców przy poszukiwaniu nowych lokalizacji biurowych i przy renegocjacjach umów najmu. Świadczy usługi na terenie całej Polski, wykorzystując sieć biur, która poza Warszawą obejmuje: Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto i Łódź.

- Liczymy, że wykorzystując nasze doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych szybko staniemy się dla wielu klientów firmą doradczą pierwszego wyboru, powiedział Marek Ciunowicz, dyrektor regionalny zarządzający Działem Reprezentacji Najemców w Agencji Komercyjnej firmy Knight Frank.

Marek Ciunowicz posiada ponad 18 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych. Przez 11 lat pełnił funkcję partnera w Colliers International Polska. Był jednym z pierwszych agentów, którzy obsługiwali firmy z branży BPO/SSC w procesach poszukiwania lokalizacji biurowych.

Oprócz nowo utworzonego działu, w strukturze Agencji Komercyjnej funkcjonuje dział reprezentujący właścicieli nieruchomości w procesie komercjalizacji i rekomercjalizacji budynków biurowych, liczący 15 osób zatrudnionych w Warszawie i biurach regionalnych. Warszawskim ośmioosobowym Działem Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości kieruje Izabela Potrykus-Czachowicz.

Oferta Knight Frank, poza pośrednictwem w wynajmie powierzchni komercyjnych, obejmuje również usługi zarządzania nieruchomościami, doradztwo inwestycyjne i deweloperskie. Eksperci firmy wykonują także wyceny nieruchomości oraz specjalistyczne opracowania i raporty. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.