Marcin Wesołowski szefem OEM w Microsofcie

0 0
Marcin Wesołowski szefem OEM w Microsofcie
Marcin Wesołowski został nowym szefem działu OEM w Microsoft. (fot. mat.pras.)

Marcin Wesołowski został nowym szefem działu OEM (Original Equipment Manufacturer) w polskim oddziale Microsoft. Jest odpowiedzialny raz rozwój i współpracę z kanałem OEM w Polsce.

Marcin Wesołowski karierę w branży IT rozpoczął ponad 16 lat temu, w California Computer, gdzie pracował jako specjalista ds. sprzedaży i product manager. Następnym krokiem w jego życiorysie zawodowym było przystąpienie do polskiego oddziału firmy Intel w 2004 roku, gdzie objął funkcję channel account managera. Doświadczenie i wiedza dotyczące zagadnień serwerów biznesowych, które zdobył na tym stanowisku, zaprocentowały w kolejnych latach.

W 2008 roku podjął kolejne wyzwanie zawodowe i dołączył do polskiego oddziału firmy Dell jako product manager, odpowiedzialny za produkty Enterprise. W 2012 r. Marcin Wesołowski dołączył do HP Polska, zaczynając jako category manager, by po trzech latach pracy awansować na stanowisko menedżera działu personal systems. Do jego zadań należało zarządzanie zespołem sprzedaży : Corporate, Enterprise oraz Public, a także działu category , marketingu i finansów.

– Cieszę się, że dołączam do zespołu Microsoft Polska i czekam na nowe wyzwania w świecie usług IT oraz urządzeń. Przynoszę ze sobą do firmy 16-letnie doświadczenie, zdobyte podczas pracy dla takich spółek ja HP, Dell czy Intel, w których pełniłem różne funkcje, głównie w obszarze sprzedaży, marketingu i kategorii – mówi Marcin Wesołowski, OEM Lead w Microsoft Polska.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.