Marcin Wesołowski szefem OEM w Microsofcie

Marcin Wesołowski został nowym szefem działu OEM (Original Equipment Manufacturer) w polskim oddziale Microsoft. Jest odpowiedzialny raz rozwój i współpracę z kanałem OEM w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marcin Wesołowski szefem OEM w Microsofcie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

11 maj 2016 11:22


Marcin Wesołowski karierę w branży IT rozpoczął ponad 16 lat temu, w California Computer, gdzie pracował jako specjalista ds. sprzedaży i product manager. Następnym krokiem w jego życiorysie zawodowym było przystąpienie do polskiego oddziału firmy Intel w 2004 roku, gdzie objął funkcję channel account managera. Doświadczenie i wiedza dotyczące zagadnień serwerów biznesowych, które zdobył na tym stanowisku, zaprocentowały w kolejnych latach.

W 2008 roku podjął kolejne wyzwanie zawodowe i dołączył do polskiego oddziału firmy Dell jako product manager, odpowiedzialny za produkty Enterprise. W 2012 r. Marcin Wesołowski dołączył do HP Polska, zaczynając jako category manager, by po trzech latach pracy awansować na stanowisko menedżera działu personal systems. Do jego zadań należało zarządzanie zespołem sprzedaży : Corporate, Enterprise oraz Public, a także działu category , marketingu i finansów.

– Cieszę się, że dołączam do zespołu Microsoft Polska i czekam na nowe wyzwania w świecie usług IT oraz urządzeń. Przynoszę ze sobą do firmy 16-letnie doświadczenie, zdobyte podczas pracy dla takich spółek ja HP, Dell czy Intel, w których pełniłem różne funkcje, głównie w obszarze sprzedaży, marketingu i kategorii – mówi Marcin Wesołowski, OEM Lead w Microsoft Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.