Marcin Sieńczyk dyrektorem zarządzającym w Absolvent.pl

Marcin Sieńczyk, przez 10 ostatnich lat związany z grupą Pracuj, objął stanowisko dyrektora zarządzającego w Absolvent.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marcin Sieńczyk dyrektorem zarządzającym w Absolvent.pl

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

22 wrz 2016 13:41


Marcin Sieńczyk jest absolwentem Uczelni Łazarskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz studentem executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Od kilkunastu lat związany z branżą rekrutacyjną, HR oraz nowych technologii. Posiada wiedzę z zakresu technologii wykorzystywanych w HR oraz doświadczenie przy wdrażaniu outsourcingu usług HR, employer brandingu, idei candidate experience i rekrutacji przez internet.

- Według mnie to moment, w którym polski rynek rekrutacji jest gotowy i potrzebuje zmian dotychczasowych zachowań zarówno po stronie rekruterów, jak i młodych osób poszukujących pierwszych i kolejnych doświadczeń zawodowych. Przeprowadzenie takiej zmiany jest możliwe z otwartymi i zmotywowanymi do działania ludźmi, za jakich postrzegam zespół Grupy Absolvent.pl - opowiada o nowym projekcie Marcin Sieńczyk.

- Cieszymy się, że Marcin dołączył do zespołu w strategicznym dla rozwoju Grupy Absolvent.pl momencie. Wieloletnie doświadczenie Marcina w branży rekrutacyjnej oraz nowych technologii stanowi mocne wsparcie dla grupy i pozwala na kontynuację realizacji ambitnych celów firmy na 2017 rok - komentuje Dominik Wiegand, prezes Grupy Absolvent.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.