Marcin Kasperkowiak dyrektorem działu produkcji oprogramowania w Komputronik API

0 0

Komputronik API, firma świadcząca obsługę w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw i instytucji, wzmacnia swoje szeregi. Do zespołu dołączył Marcin Kasperkowiak, który objął stanowisko dyrektora działu produkcji oprogramowania.

Marcin Kasperkowiak dyrektorem działu produkcji oprogramowania w Komputronik API
fot.ktapi.pl

Marcin Kasperkowiak z początkiem maja objął stanowisko dyrektora działu produkcji oprogramowania w Komputronik API. Od lat rozwija swoją karierę zgodnie z kierunkiem studiów - jest absolwentem Informatyki o specjalizacji „Komputerowo zintegrowane systemy zarządzania i wytwarzania”.

W ostatnich latach współpracował z grupą kapitałową z ramienia firmy Newaxis, która jest autorem kilku rozwiązań wykorzystywanych w Komputronik, głównie w obszarze sprzedaży detalicznej: kioski dotykowe w salonach, oprogramowanie wykorzystywane w salonach Komputronik Megastore czy centralizujące obsługę i sprzedaż produktów finansowych. Wcześniej pracował w Grupie One-2-One, najpierw jako programista-analityk, a później na stanowiskach kierownika działu aplikacji oraz dyrektora technologii i project managera. Zarządzał realizacją bieżących projektów dla największych firm w Polsce. Uczestniczył także w projekcie wewnętrznym Banku BZ WBK, polegającym na stworzeniu internetowego systemu bankowego dla klientów korporacyjnych, realizujących transakcje bankowe o bardzo dużym wolumenie.

- Cieszę się, że mogłem dołączyć do prężnie działającego zespołu Komputronik API, zwłaszcza że grupa kapitałowa jest mi dobrze znana – powiedział Marcin Kasperkowiak, dyrektor działu produkcji oprogramowania w Komputronik API. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i wiedza przyczynią się do dalszego dynamicznego rozwoju spółki – dodaje.

Nowy dyrektor będzie pełnił także rolę menadżera projektu „Obsługa systemów informatycznych w grupie Komputronik”, realizowanego przez Komputronik API na rzecz pozostałych spółek z grupy.


Komputronik API należy do grupy kapitałowej Komputronik. Od ponad 12 lat łączy kwalifikacje oraz know-how z dziedziny sprzętu i oprogramowania, tworząc rozwiązania dla biznesu. Klienci mogą powierzyć ekspertom całościowe opracowanie strategii IT, analizę i projekt systemów dopasowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz wdrożenie docelowych rozwiązań wspomagających zarządzanie. Spółka oferuje także pomoc w zakresie zarządzania relacjami z klientami (CRM), analityki biznesowej (BI) czy handlu e-commerce.

Sklep internetowy Komputronik.pl od lat korzysta z autorskiego rozwiązania NetCorner, czyli platformy B2C i B2B kompatybilnej ze wszystkimi dostępnymi systemami ERP, posiadającej szerokie możliwości integracji z rozwiązaniami zewnętrznymi, jak płatności elektroniczne, aplikacje przewoźników i inne. Produkt zapewnia możliwość stałego rozwoju e-sklepu i stanowi podstawę jego sukcesu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.