Marcin Kasperkowiak dyrektorem działu produkcji oprogramowania w Komputronik API

6
Marcin Kasperkowiak dyrektorem działu produkcji oprogramowania w Komputronik API fot.ktapi.pl
Komputronik API, firma świadcząca obsługę w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw i instytucji, wzmacnia swoje szeregi. Do zespołu dołączył Marcin Kasperkowiak, który objął stanowisko dyrektora działu produkcji oprogramowania.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marcin Kasperkowiak dyrektorem działu produkcji oprogramowania w Komputronik API

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

26 maj 2015 13:25


Marcin Kasperkowiak z początkiem maja objął stanowisko dyrektora działu produkcji oprogramowania w Komputronik API. Od lat rozwija swoją karierę zgodnie z kierunkiem studiów - jest absolwentem Informatyki o specjalizacji „Komputerowo zintegrowane systemy zarządzania i wytwarzania”.

W ostatnich latach współpracował z grupą kapitałową z ramienia firmy Newaxis, która jest autorem kilku rozwiązań wykorzystywanych w Komputronik, głównie w obszarze sprzedaży detalicznej: kioski dotykowe w salonach, oprogramowanie wykorzystywane w salonach Komputronik Megastore czy centralizujące obsługę i sprzedaż produktów finansowych. Wcześniej pracował w Grupie One-2-One, najpierw jako programista-analityk, a później na stanowiskach kierownika działu aplikacji oraz dyrektora technologii i project managera. Zarządzał realizacją bieżących projektów dla największych firm w Polsce. Uczestniczył także w projekcie wewnętrznym Banku BZ WBK, polegającym na stworzeniu internetowego systemu bankowego dla klientów korporacyjnych, realizujących transakcje bankowe o bardzo dużym wolumenie.

- Cieszę się, że mogłem dołączyć do prężnie działającego zespołu Komputronik API, zwłaszcza że grupa kapitałowa jest mi dobrze znana – powiedział Marcin Kasperkowiak, dyrektor działu produkcji oprogramowania w Komputronik API. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i wiedza przyczynią się do dalszego dynamicznego rozwoju spółki – dodaje.

Nowy dyrektor będzie pełnił także rolę menadżera projektu „Obsługa systemów informatycznych w grupie Komputronik”, realizowanego przez Komputronik API na rzecz pozostałych spółek z grupy.


Komputronik API należy do grupy kapitałowej Komputronik. Od ponad 12 lat łączy kwalifikacje oraz know-how z dziedziny sprzętu i oprogramowania, tworząc rozwiązania dla biznesu. Klienci mogą powierzyć ekspertom całościowe opracowanie strategii IT, analizę i projekt systemów dopasowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz wdrożenie docelowych rozwiązań wspomagających zarządzanie. Spółka oferuje także pomoc w zakresie zarządzania relacjami z klientami (CRM), analityki biznesowej (BI) czy handlu e-commerce.

Sklep internetowy Komputronik.pl od lat korzysta z autorskiego rozwiązania NetCorner, czyli platformy B2C i B2B kompatybilnej ze wszystkimi dostępnymi systemami ERP, posiadającej szerokie możliwości integracji z rozwiązaniami zewnętrznymi, jak płatności elektroniczne, aplikacje przewoźników i inne. Produkt zapewnia możliwość stałego rozwoju e-sklepu i stanowi podstawę jego sukcesu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.