Małgorzata Siewierska, Anna Wrzosk-Piechowska, Marta Chojnacka menedżerami w On Board Ecco Network

0 0

Agencja On Board Ecco Network zwiększa liczbę menedżerów w zespołach pharmaceutical & medical market consulting oraz komunikacji korporacyjnej. Łącznie awansowano trzech konsultantów na stanowiska managerskie oraz seniorskie.

Do grona menedżerów w On Board Ecco Network dołączyła Małgorzata Siewierska, która specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów komunikacyjnych dla klientów z sektora farmaceutycznego, medycznego i biotechnologicznego. Na stanowisku menedżera będzie odpowiedzialna za rozwijanie kompetencji zespołu pharmaceutical, biotechnology and medical market consulting w obszarze komunikacji spółek farmaceutycznych i medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawnych i regulacyjnych.

Małgorzata Siewierska posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży. Do portfolio firm, dla których realizowała działania komunikacyjne należą: Gedeon Richter Zentiva PL, Sanofi Aventis, Grupa Adamed, SCA Hygiene, Holbex, Omega Pharma, Becton Dickinson, Celon Pharma.

Współautorka raportów sektorowych: „Badania kliniczne – eksperyment na ludziach czy dla ludzi” oraz „Żywność funkcjonalna 2015 czyli co ma Polak na talerzu”. Absolwentka studium farmakoekonomiki marketingu i prawa farmaceutycznego Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, studium PR, Akademii Koźmińskiego oraz wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Anna Wrzosk-Piechowska z początkiem marca objęła stanowisko menedżera działu komunikacji korporacyjnej. Z On Board Ecco Network związana jest od 5 lat. Odpowiada za realizację projektów w zakresie PR korporacyjnego, działań B2B oraz kampanii społecznych i edukacyjnych. m.in. dla PZU,  L’Oréal Polska czy Grupy Pracuj. Do portfolio firm, dla których realizowała działania należą również Credit Agricole Bank Polska, Gaspol, Atal. 

Anna Wrzosk-Piechowska jest współautorką raportów sektorowych opracowywanych przez On Board Ecco Network, w tym m.in: „Słabe filary polskiej emerytury, czyli Polacy o swojej przyszłości emerytalnej”, „Dialog kluczem do sukcesu lokalnych inwestycji” oraz "Jak sprostać wyzwaniom? Komunikacja centrów handlowych w dobie walki o klienta". Jest absolwentką socjologii zarządzania i zachowań rynkowych oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UWM w Olsztynie.

Marta Chojnacka z branżą PR związana jest od blisko 6 lat, w On Board PR Ecco Network realizuje projekty w dziale pharmaceutical, biotechnology and medical market consulting. Specjalizuje się w kampaniach edukacyjnych z zakresu healthcare PR oraz brand PR. Do jej obowiązków należy współpraca z ekspertami, m.in. ze świata naukowego oraz organizacjami pacjentów.

Prowadziła działania komunikacyjne m.in. dla: SCA Hygiene, Gedeon Richter, Biogen Poland, Actavis, Omega Pharma, Butcher’s Pet Care oraz Z.T. Kruszwica. Jest współautorką raportu sektorowego o tematyce weterynaryjnej „Jak życzliwy doktor House…”.

Jest absolwentką instytutu edukacji medialnej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.