Małgorzata Cyganowska country managerem w Kienbaum

Nowym country managerem w Kienbaum Executive Consultants International w Warszawie została Małgorzata Cyganowska. W nowej roli działa od 1 października br.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Małgorzata Cyganowska country managerem w Kienbaum

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

9 paź 2015 12:15


Małgorzata Cyganowska posiada doświadczenie zawodowe zarówno w obszarze rekrutacji na najwyższe stanowiska menadżerskie, jak i w prowadzeniu procesów oceny menadżerskiej. Zdobyła doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie w różnych sektorach przemysłu, takich jak medycyna i ochrona zdrowia, przemysł i inżynieria, energia, dobra konsumenckie, usługi profesjonalne oraz finansowe.

- Bardzo się cieszę z nowego wyzwania. Firma Kienbaum posiada rozwinięte piony rekrutacji, zarządzania i komunikacji, co stwarza świetnie możliwości do dalszego rozwoju. Zrobię, co w mojej mocy, aby wykorzystać swoje doświadczenie w pracy dla klientów naszej firmy i umocnienia jej pozycji zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Z niecierpliwością czekam na współpracę z całą grupą - mówi Małgorzata Cyganowska.

Zanim dołączyła do zespołu Kienbaum, pracowała w firmie Russell Reynolds Associates, gdzie zajmowała stanowisko dyrektora wykonawczego na rynki wschodzące, włączając Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję oraz kraje byłego Związku Radzieckiego. Wcześniej była zatrudniona w firmie Heidrick & Struggles. Początek jej drogi zawodowej jest związany z butikowymi firmami w Polsce, Czechach oraz w Tel Awiwie w Izraelu.

Ukończyła studia wyższe z obszaru międzynarodowych stosunków gospodarczych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Na tej samej uczelni zdobyła również dyplom z integracji europejskiej oraz z zarządzania biznesem międzynarodowym.

Kienbaum jest firmą doradczą działającą w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.