Małgorzata Bartler nową dyrektor HR w Alior Banku

0 0

Od lipca br. za zarządzanie zasobami ludzkimi w Alior Banku odpowiada Małgorzata Bartler. Nową Dyrektor Departamentu Pracowników wyróżnia ponad 20-letnie doświadczenie w branży HR, zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach.

Małgorzata Bartler nową dyrektor HR w Alior Banku
Małgorzata Bartler będzie odpowiedzialna w Alior Banku za zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wypracowanie narzędzi, które w skuteczny sposób pozwolą wpisać zawodowe aspiracje pracowników w realizowaną strategię biznesową banku. Nowa Dyrektor wraz z zespołem skupi się także na budowaniu wizerunku Alior Banku jako atrakcyjnego pracodawcy i partnera w rozwoju osobistym pracowników.

- Moim celem jest rozwijanie strategii zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji, opartej na trzech głównych filarch: Alior Bank jako pracodawca pierwszego wyboru dla osób szukających pracy w bankowości, budowanie kultury zorientowanej na klienta oraz wzmacnianie zaangażowania pracowników – mówi Małgorzata Bartler, Dyrektor Departamentu Pracowników w Alior Banku.

Małgorzata Bartler specjalizuje się w tworzeniu strategii HR wspierającej cele biznesowe spółki oraz w budowaniu zaangażowania wśród pracowników. Ma wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu systemów HR w nowo powstałych firmach. Jej praca była wielokrotnie doceniana licznymi nagrodami i wyróżnieniami m.in. trzema certyfikatami „Top Employers” oraz szczególnie ważnym, tytułem „Najlepszy Pracodawca Roku” przyznawanym na podstawie ocen pracowników. Swoje umiejętności zdobywała między innymi w spółkach Multikino oraz Grupie Żywiec. Przez ostatnie 6 lat była związana z firmą Play.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.