Magdalena Nowak dołączyła do zespołu Savills

Magdalena Nowak dołączyła do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako konsultant w biurze regionalnym firmy we Wrocławiu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Nowak dołączyła do zespołu Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

11 kwi 2014 15:20


Magdalena Nowak odpowiada za codzienną obsługę klientów działu Wynajmu Powierzchni Biurowych. Do jej głównych obowiązków należy współpraca z najemcami i deweloperami, w szczególności w zakresie komercjalizacji projektu biurowego Promenady ZITA, którego agentem wyłącznym jest Savills. Promenady ZITA, nowoczesny kompleks biurowy klasy A o powierzchni prawie 21 000 mkw., buduje Vantage Development SA.

Zanim dołączyła do Savills, Magdalena Nowak pracowała w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości firmy doradczej Ernst & Young jako Starszy Konsultant i wyłączny przedstawiciel Grupy we Wrocławiu. Odpowiadając za zarządzanie projektami na terenie Wrocławia i południowo-zachodniej Polski, zyskała obszerną wiedzę na temat regionalnego rynku nieruchomości.

Magdalena Nowak ma sześcioletnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości oraz w wycenach. Przygotowywała wyceny nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, a także gruntów inwestycyjnych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, dla dużych klientów krajowych i międzynarodowych. Magdalena pracowała także nad różnymi projektami doradczymi, przeprowadzała analizy lokalizacji i otoczenia konkurencyjnego, a także analizy doboru najemców tzw. tenant mix scenarios oraz optymalnego wykorzystania nieruchomości - Highest and Best Use - na terenie całej Polski. Wykonywała także analizy wybranych sektorów na rynku nieruchomości w największych miastach w Polsce.

Magdalena Nowak jest absolwentką Wydziału Finansów i Bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wolny czas spędza aktywnie - zimą na nartach i snowboardzie, a latem żeglując i jeżdżąc na rowerze. Interesuje ją także fotografika oraz przedwojenna architektura Wrocławia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.