Magdalena Nizik dyrektorem CPP Poland

Consolidated Precision Products Corp. (CPP), producent zaawansowanych odlewów i podzespołów, w szczególności dla lotnictwa cywilnego i przemysłu obronnego, powołał Magdalenę Nizik na stanowisko dyrektora CPP Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Nizik dyrektorem CPP Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

22 sie 2016 14:26


Nizik do niedawna pracowała jako dyrektor zarządzający w GE Engineering Design Center w Warszawie. Po 13 latach spędzonych w GE, Magdalena Nizik ma rozległe doświadczenie w branży silników lotniczych, przemysłowych turbin gazowych czy wyposażenia branży naftowej i gazowej. Przed dołączeniem do GE, pani Nizik pełniła kierownicze role w KPMG i Aegis.

- Bardzo się cieszę, że mogę w imieniu CPP i europejskiego zespołu powitać Magdalenę. Dzięki swej wiedzy i powiązaniom z globalnymi rynkami lotnictwa i zbrojeniowymi, wnosi ze sobą cenne rozeznanie i doświadczenie, by realizować plany rozwoju CPP Poland – powiedział Ben Mahr, wiceprezes Grupy CPP w Europie.

W czerwcu 2016 r. CPP ogłosiło przejęcie dwóch odlewni w Rzeszowie, specjalizujących się w produkcji komponentów silników lotniczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.