Magdalena Nizik dyrektorem CPP Poland

0 0
Magdalena Nizik dyrektorem CPP Poland
Magdalena Nizik (fot.mat.pras.)

Consolidated Precision Products Corp. (CPP), producent zaawansowanych odlewów i podzespołów, w szczególności dla lotnictwa cywilnego i przemysłu obronnego, powołał Magdalenę Nizik na stanowisko dyrektora CPP Poland.

Nizik do niedawna pracowała jako dyrektor zarządzający w GE Engineering Design Center w Warszawie. Po 13 latach spędzonych w GE, Magdalena Nizik ma rozległe doświadczenie w branży silników lotniczych, przemysłowych turbin gazowych czy wyposażenia branży naftowej i gazowej. Przed dołączeniem do GE, pani Nizik pełniła kierownicze role w KPMG i Aegis.

- Bardzo się cieszę, że mogę w imieniu CPP i europejskiego zespołu powitać Magdalenę. Dzięki swej wiedzy i powiązaniom z globalnymi rynkami lotnictwa i zbrojeniowymi, wnosi ze sobą cenne rozeznanie i doświadczenie, by realizować plany rozwoju CPP Poland – powiedział Ben Mahr, wiceprezes Grupy CPP w Europie.

W czerwcu 2016 r. CPP ogłosiło przejęcie dwóch odlewni w Rzeszowie, specjalizujących się w produkcji komponentów silników lotniczych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.