Property News

Magdalena Kowalewska menedżerem Immofinanz w Polsce

0 0
Magdalena Kowalewska menedżerem Immofinanz w Polsce
Magdalena Kowalewska (Fot. mat. pras.)

Spółka kierowana będzie w Polsce przez nową country manager operations – Magdalenę Kowalewską oraz zarządzającą finansami i usługami firmy Elżbietę Gawlikowską-Mentrak.

Jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce powołał menedżerów na dwa nowe, najważniejsze stanowiska w firmie na poziomie lokalnym.

Magdalena Kowalewska posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. ZImmofinanz związana jest od 2009 roku. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat awansowała odpowiednio na head of asset management offices & logistics Poland, a następnie na country manager offices & logistics Poland. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za wszystkie działania operacyjne obejmujące asset management, leasing, jak również development oraz center management. Ponadto działami podlegającymi jej będą także marketing i human resources.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, a także marketingu na University of Chicago.

Elżbieta Gawlikowska-Mentrak od 2008 roku piastuje kluczowe funkcje w strukturach Immofinanz, a w ostatnich latach jako country manager finance and administration odpowiedzialną była za tworzenie struktur biznesowych firmy w Polsce. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za obszary księgowości, prawa, podatków, controlingu oraz IT.

Ukończyła lingwistykę stosowaną oraz zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada także tytuł MBA uzyskany na University of Illinois.

Zgodnie z założeniami nowej struktury organizacyjnej zarówno Magdalena Kowalewska, jak i Elżbieta Gawlikowska-Mentrak raportować będą bezpośrednio do zarządu Immofinanz w Wiedniu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.