Magdalena Hayder kosultantem Procontent Communication

Magdalena Hayder dołączyła do zespołu Procontent Communication na stanowisku konsultanta. Będzie odpowiedzialna za koordynację projektów dla firm z sektora budowlanego i automotive.


REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Hayder kosultantem Procontent Communication

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

16 lis 2015 18:37


Magdalena Hayder posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pracy w mediach i agencjach PR. Specjalizuje się w działaniach z zakresu brand PR oraz media relations. Ma doświadczenie w kreowaniu i organizowaniu działań promocyjnych w mediach elektronicznych, w internecie i social media. Organizowała również konferencje i wydarzenia specjalne.

W ostatnich latach Magda zajmowała się realizacją działań PR dla francuskiego koncernu Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH), w tym w tym dla marek: Moët & Chandon, VeuveClicquotPonsardin,  oraz Belvedere Vodka, a także Żywiec Zdrój, Komandor.

W agencji public relations ComPress. opracowywała strategie PR i realizowała projekty dla tak marek jak: Jack Daniel’s Tennessee Whiskey (Brown Forman), 4F i Centrum Praw Kobiet. Posiada również wieloletnie doświadczenie dziennikarskie.

Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji, która specjalizuje się w realizacji projektów z obszarów komunikacji korporacyjnej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.