Magdalena Grzybowska dyrektorem inwestycyjnym EBC Solicitors

Magdalena Grzybowska, pełniąca funkcję prezesa EBC Incubator, została dyrektorem inwestycyjnym grupy EBC Solicitors.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Magdalena Grzybowska dyrektorem inwestycyjnym EBC Solicitors

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

31 mar 2016 11:30


Magdalena Grzybowska będzie odpowiadać za wsparcie biznesowe i nadzór nad spółkami portfelowymi EBC Incubator i Świętokrzyskiego Inkubatora Technologii.

– Będę koordynować procesy dezinwestycji, a także odpowiadać za aktywne i skuteczne poszukiwanie kolejnych rund finansowania dla spółek portfelowych - wyjaśnia Magdalena Grzybowska.

Prezes EBC Solicitors Adam Osiński wskazuje, że powierzenie Magadanie Grzybowskiej funkcji dyrektora inwestycyjnego jest dowodem realizowania strategii grupy EBC, polegającej na rozwoju segmentu inwestycyjnego.

- Swoją dotychczasową pracą Magdalena Grzybowska pokazała jak efektywnie rozwijać złożone projekty biznesowe na etapie seed i start-up. Nadszedł odpowiedni moment, aby jej wysokie kompetencje wykorzystać w ramach całej grupy EBC. Nie mam wątpliwości, że jej kwalifikacje oraz doświadczenie przełożą się na dalszy rozwój spółek wchodzących w skład inkubatorów, a tym samym przyczynią się do wzrostu wartości całej grupy – podkreślił Osiński.

Magdalena Grzybowska jest absolwentką wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego oraz podyplomowego studium prawa spółek na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Z rynkiem kapitałowym związana jest od 2003 roku. Pracowała jako dyrektor biura Związku Maklerów i Doradców, makler papierów wartościowych/trader w DM X-Trade Brokers i analityk rynków finansowych w Expander Advisors. W późniejszym okresie prowadziła działania w zakresie relacji inwestorskich spółek giełdowych oraz w zakresie public relations instytucji finansowych.

Od roku 2009 związana z branżą venture capital, członek organów wielu spółek kapitałowych jak: Silva, Venturion Investment Fund, Internetowy Dom Handlowy. (obecnie: Stereo.pl), Skarbiec Koronny, Finader, Biomax, HighSky Brokers. W latach 2004-2012 członek zarządu Związku Maklerów i Doradców. Obecnie jest przewodniczącą rady nadzorczej Everest TFI.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.