Magdalena Bugajło kierownikiem nowego działu w DHL Parcel Polska

0 0
Magdalena Bugajło kierownikiem nowego działu w DHL Parcel Polska
Stanowisko kierownika zespołu Komunikacji i PR objęła Magdalena Bugajło (Magdalena Bugajło , fot.mat.pras.)

DHL Parcel Polska, odpowiadająca za krajowy rynek przesyłek kurierskich i rozwój usług w obszarze e-commerce, poszerza swoje struktury organizacyjne tworząc nowy dział – komunikacji i PR.

Powołanie nowego działu jest kolejnym etapem realizacji strategii biznesowej firmy i budowania wizerunku marki DHL Parcel w Polsce. Nowo utworzony zespół będzie odpowiadać za PR i komunikację korporacyjną w DHL Parcel oraz ściśle współpracować z działem HR, marketingu i sprzedaży w Polsce oraz z centralą w Niemczech.

Stanowisko kierownika zespołu komunikacji i PR objęła Magdalena Bugajło, która doświadczenie zawodowe zdobywała w branżach telekomunikacyjnej, FMCG oraz edukacyjnej. Do DHL Parcel przeszła z Netii, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną spółki.

Do zespołu dołączą również:

* Luiza Arament, która będzie odpowiadała za komunikację zewnętrzną i wizerunek marki DHL Parcel; do organizacji przeszła z Grupy Agora S.A., gdzie realizowała zadania z zakresu PR oraz marketingu;

* Piotr Flakiewicz, który będzie odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną. W DHL Parcel pracuje od czerwca 2014. w dziale ds. relacji z pracownikami;

* Edyta Mroziewicz, związana firmą od 14 lat, będzie realizowała zadania z zakresu komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej.

DHL Parcel Polska to młoda i rozwijająca się marka, korzystająca z 46 lat doświadczeń firmy DHL. Dysponując wieloletnią i ugruntowaną pozycją w Polsce w branży logistycznej, z początkiem 2014 roku cała organizacja świadcząca usługi krajowe została specjalnie wyodrębniona w ramach struktury DHL Express (Poland) Sp. z o.o.. Obecnie jest liderem polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursorem innowacyjnych rozwiązań e commerce dedykowanych klientom w Polsce i w Europie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • niezła ta Bugajło

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.