Maciej Sekunda prezesem Seka

Rada nadzorcza spółki Seka na kolejną kadencję powołała do zarządu Macieja Sekundę i powierzyła mu funkcję prezesa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maciej Sekunda prezesem Seka

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

12 lip 2016 9:31


Maciej Sekunda jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył z wyróżnieniem 2-letnie Podyplomowe Centrum Kształcenia Kadr Administracji Państwowej oraz m.in. kurs w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Prof. J. Rosnera we Wrocławiu.

Ponadto posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu 23-letniej pracy w instytucjach państwowych. Wśród pełnionych funkcji w zakresie bhp i prawa pracy na szczególną uwagę zasługują: stanowisko inspektora pracy w Państwowej Inspekcji Pracy, następnie głównego specjalisty w Ministerstwie Administracji i Gospodarki Komunalnej oraz głównego specjalisty w Urzędzie Rady Ministrów, która była zwieńczeniem pracy w administracji publicznej.

W roku 1988 rozpoczął działalność biznesową w obszarze szkoleń i doradztwa z prawa pracy. Z założonej niewielkiej firmy pod jego kierownictwem Seka wyrosła na jedną z kluczowych i najsilniejszych spółek w branży na polskim rynku. Funkcję prezesa sprawował nieprzerwanie do końca 2014 r.

W swojej karierze zawodowej, poza doświadczeniami w administracji publicznej i biznesie, Maciej Sekunda zdobył praktykę dydaktyczną m.in. w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie, której był współzałożycielem. Ekspert Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych a także były członek w Komisji Trójstronnej: Pracodawcy – Związki Zawodowe – Rząd oraz były członek Rady Ochrony Pracy działającej przy Sejmie RP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.