Maciej Mędrek w DTZ

Maciej Mędrek objął stanowisko zastępcy dyrektora w Zespole Powierzchni Handlowych od grudnia br. i będzie odpowiedzialny m.in. za komercjalizację obiektów handlowych, negocjacje umów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z najemcami.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maciej Mędrek w DTZ

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

8 gru 2014 8:45


Maciej Mędrek jest związany z rynkiem powierzchni handlowych od ponad 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w Parkridge Retail Development, P.A. NOVA i Savills.

Był odpowiedzialny za komercjalizację i rekomercjalizację wielu obiektów handlowych na terenie całego kraju, w tym m.in. „Blue City" w Warszawie (65 000 m kw. powierzchni handlowej), „Sukcesja" w Łodzi (46 000 m kw.) czy też „Galena" w Jaworznie (45 000 m kw.).

- Dołączenie Macieja do DTZ związane jest z dynamicznym rozwojem zespołu powierzchni handlowych oraz rosnącą liczbą projektów, w których uczestniczymy. Jego wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku obiektów handlowych z pewnością będą cennym wsparciem w codziennej pracy i wpłyną na dalszy rozwój DTZ - powiedziała Renata Kusznierska, dyrektor zespołu powierzchni handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią w DTZ.

Maciej Mędrek ukończył studia magisterskie na kierunku Administracja na Uniwersytecie Wrocławskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.