Łukasz Marciniak nowym managerem w Savills

Łukasz Marciniak dołączył do działu zarządzania projektami międzynarodowej agencji doradczej Savills jako project manager.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Łukasz Marciniak nowym managerem w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

11 sie 2015 13:50


Marciniak będzie stał na czele zespołu i odpowiadał za jego rozwój i utrzymanie standardów Savills w zakresie zarządzania projektami.

Do jego głównych zadań należeżą: współpraca z architektami i podwykonawcami, zarządzanie pracami budowlanymi i wykończeniowymi oraz przygotowanie kosztorysów i pozwoleń.

Do zespołu Savills dołączył z grupy Inditex Polska, gdzie jako zarządca projektów budowlanych w sektorze handlowym (retail construction project manager), odpowiadał za koordynację procesu projektowego i wykonawczego salonów handlowych sieci: Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Bershka.

Do jego głównych obowiązków należała koordynacja inwestycji budowlanych firmy w Polsce, co pozwoliło mu zdobyć doświadczenie z zakresu aranżacji powierzchni handlowych. Wcześniej przez 8 lat pracował jako architekt w Hiszpanii, projektując obiekty o szerokim spektrum funkcji i skali. Współpracował także z hiszpańskimi firmami w zakresie przygotowania inwestycji na polskim rynku, głównie w obszarze infrastruktury drogowej.

Jest absolwentem Architektury i Urbanistyki na Politechnice Poznańskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.