Łukasz Kiniewicz nowym prezesem Venturion Investment Fund

Kiniewicz został powołany do pełnienia tej funkcji przez większościowego akcjonariusza firmy - PCH CAPITAL – czytamy w oświadczeniu na stronie firmy Venturion.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Łukasz Kiniewicz nowym prezesem Venturion Investment Fund

PODZIEL SIĘ


Autor: KK

26 kwi 2013 11:37


Nowo wybrany prezes zarządu skoncentruje swoje działania na realizacji projektów inwestycyjnych na wczesnym etapie rozwoju, w tym również na zakładaniu nowych własnych przedsięwzięć biznesowych przez spółkę - poinformowała firma Venturion. 

Łukasz Kiniewicz posiada kilkunastoletnie doświadczenie w konsultingu strategicznym, telekomunikacji, eCommerce i sektorze nowych technologii. Zdobywał je na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych organizacjach.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w firmie Andersen Consulting (obecnie Accenture). Następnie pracował między innymi dla IBM Business Consulting Services, Deutsche Telekom oraz A.T. Kearney.

W latach 2006 - 2008 był dyrektorem departamentu zarządzania efektywnością sprzedaży w firmie NETIA. Następnie w latach 2008 - 2012 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Operator24.pl.

Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na Akademii Leona Koźmińskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.