Lucjusz Nadbereżny dyrektorem WORD w Tarnobrzegu

Lucjusz Nadbereżny, radny PiS ze Stalowej Woli, dyrektor biura senatorskiego Janiny Sagatowskiej, będzie szefował Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Zmiany nastąpiły we wszystkich WORD-ach w województwie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lucjusz Nadbereżny dyrektorem WORD w Tarnobrzegu

PODZIEL SIĘ


Autor: Sztafeta.pl

12 lip 2013 13:36


– Cieszę się, że marszałek Ortyl powierzył mi tak odpowiedzialne stanowisko, a ja deklaruję, że nie braknie mi determinacji do realizacji zamierzonych celów – stwierdza Nadbereżny. Więcej o planach nowego dyrektora w przyszłym numerze papierowej „Sztafety”.

Zarząd Województwa Podkarpackiego odwołał również dotychczasowych dyrektorów ośrodków ruchu drogowego w Krośnie, w Przemyślu i w Rzeszowie. Tylko jeden z nich, były już szef przemyskiego WORD-u, zjawił się, aby odebrać tę decyzję. Pozostali dyrektorowie taktycznie udali się na urlopy bądź przebywają na zwolnieniach lekarskich.

Jak wyjaśnia Tomasz Leyko z departamentu organizacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim, zmian dokonano w odpowiedzi na liczne nieprawidłowości i problemy w prawie wszystkich ośrodkach. Czterech nowych dyrektorów powołano z zewnątrz. Wszyscy dobrze znają problematykę funkcjonowania WORD-ów. – Ze względu na specyfikę działań i dotychczasowe problemy w WORD-ach, praca nowych szefów będzie na bieżąco dokładnie analizowana i weryfikowana – dodaje Tomasz Leyko.

Lucjusz Nadbereżny na tym stanowisku zastąpi Wiesława Lichotę, ten jednak nie pozostanie bez środków do życie, gdyż ma emeryturę. A na jaką pensje może liczyć nowy szef? Jego poprzednik na tym stanowisku w 2012 roku zarobił blisko 133 tysiące złotych.

Zmieni się również dyrektor biura senatorskiego, którym dotychczas był Lucjusz Nadbereżny. Jak powiedziała „Sztafecie” senator Janina Sagatowska, funkcję tę od 15 lipca obejmie pracujący już w biurze Rafał Weber – radny PiS w Radzie Miejskiej w Stalowej Woli. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.