Lucjan Chreściak członkiem rady nadzorczej Europejskiego Centrum Odszkodowań

0 0

W związku z rezygnacją Wandy Ronka-Chmielowiec z członkostwa w radzie nadzorczej Europejskiego Centrum Odszkodowań rada powołała w jej skład Lucjana Chreściaka.

Lucjan Chreściak jest specjalistą z zakresu prawa gospodarczego, prawa upadłościowego i naprawczego oraz z zakresu ubezpieczeń i prawa restrukturyzacyjnego.

Od 2005 roku prowadzi indywidualną kancelarię radców prawnych w Legnicy i współpracuje z rozpoznawalnymi firmami w regionie, w tym między innymi z KGHM, Pol-Miedź Trans, PKP Cargo, Kolejami Dolnośląskimi, CM Legnica, MKS – BUD.

W latach 2003-2007 Lucjan Chreściak pełnił funkcję prezesa w Katowickim Centrum Businessu. W latach 1999-2006 pracował w kancelarii adwokackiej Zbigniewa Króla. Wcześniej był Komendantem Rejonowym Straży Ochrony Kolei w PKP (1984-1995, 1997-1999) oraz asesorem w Prokuraturze Rejonowej w Legnicy (1995-1997).

Jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2005 roku został wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.