Louis-Maxime Juhel starszym konsultantem w BNP Paribas Real Estate

BNP Paribas Real Estate wzmaciania obecność w regionie Europy Środkowo-Wschodniej powiększając ofertę o usługi związane z wynajmem powierzchni biurowej na rynku rumuńskim. W związku z ekspansją firmy do zespołu dołączył Louis-Maxime Juhel.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Louis-Maxime Juhel starszym konsultantem w BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

14 lip 2015 12:14


Louis-Maxime Juhel objął stanowisko starszego konsultanta. Jego celem będzie rozwój usług doradczych w obszarze wynajmu powierzchni biurowej.

Juhel jest absolwentem Oxford Brookes University. Posiada pięcioletnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości, z czego rok spędził we Francji, a cztery lata w Rumunii, gdzie karierę rozpoczął w szeregach firmy AEW Europe jako Asset Manager. Był odpowiedzialny za rozwój portfolio wycenianego na 130 milionów euro. Louis-Maxime stworzył również dwie prężnie rozwijające się wyszukiwarki powierzchni biurowej oraz powierzchni magazynowej i logistycznej. Obecnie portale odnotowują ponad 100 tysięcy unikalnych wizyt w ciągu miesiąca.

BNP Paribas Real Estate na terenie Rumunii świadczy usługi w zakresie czterech linii biznesowych: wynajem powierzchni biurowej i handlowej, rynki kapitałowe, zarządzanie nieruchomościami i wyceny. Wszystkie departamenty wspierane są przez Dział Analiz Rynkowych i Doradztwa, który dostarcza informacji ułatwiając klientom BNP Paribas Real Estate podejmowanie najlepszych długoterminowych decyzji biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.