Ljudmila Popova awansowała na członka zarządu Atrium

Ljudmila Popova, dotychczasowa szefowa Departamentu Rozwoju Biznesu i Relacji Inwestorskich, została awansowana na członka zarządu Grupy Atrium European Real Estate Limited.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ljudmila Popova awansowała na członka zarządu Atrium

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

8 paź 2013 11:18


Ljudmila Popova dołączyła do Atrium w kwietniu 2009 r. jako analityk finansowy Grupy współpracujący z CEO i CFO. Początkowo była odpowiedzialna za wyceny nieruchomości, jednak w miarę upływu czasu zwiększał się zakres jej obowiązków. Obecnie nadzoruje całą działalność Grupy na rynkach kapitałowych, a także relacje z inwestorami i obligatariuszami.

Ljudmila Popova jest również szefową Departamentu Badań Grupy. W trakcie swojej czteroipółletniej pracy, ściśle współpracowała z CEO i pozostałymi członkami zarządu nad wieloma strategicznymi projektami, które miały fundamentalne znaczenie dla stabilizacji i poprawy wyników Grupy.

Zanim dołączyła do Atrium, pracowała jako analityk badań rynku nieruchomości w Kempen & Co, specjalistycznym banku handlowym w Holandii, gdzie zajmowała się spółkami z branży nieruchomości działającymi na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, w tym także spółką Atrium. Ljudmila Popova uzyskała dyplom licencjata i magistra ekonometrii na Uniwersytecie Amsterdamskim.

- Przez ostatnie kilka lat Ljudmila Popova ściśle współpracowała z zarządem i była zaangażowana w wiele ważnych projektów o strategicznym znaczeniu dla spółki. Miała duży wkład w poprawę wyników Atrium. Awans jest wyrazem uznania dla jej osiągnięć. Cieszę się, że będę mogła powitać ją w gronie członków zarządu i razem z nią kontynuować naszą strategię rozwoju - mówi Rachel Lavine, CEO Atrium. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.