Lidia Cieślak i Łukasz Gabler w zespole MSLGroup

0 0
Lidia Cieślak i Łukasz Gabler w zespole MSLGroup
Lidia Cieślak dołączyła do zespołu corporate & healthcare, a Łukasz Gabler do zespołu public affairs. (Fot. mat. pras.)

We wrześniu zespół agencji MSLGroup powiększył się o dwóch konsultantów, którzy wzmocnili korporacyjne struktury firmy.

Lidia Cieślak dołączyła do zespołu corporate & healthcare MSLGroup. Cieślak jest doradcą i menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w komunikacji. Prowadziła projekty i doradzała klientom w zakresie komunikacji korporacyjnej, marki i produktu, edukacji, kryzysu, komunikacji wewnętrznej i B2B.

Wcześniej pełniła m.in. funkcje: dyrektora PR i członka zarządu oraz  PR & marketing managera w firmach i agencjach PR. Cieślak prowadziła i nadzorowała kampanie m.in. na polach: FMCG, farmacja Rx i OTC, przemysł i energetyka, retail i nieruchomości, kultura i edukacja,  a także finanse.

Wykształcenie zdobywała m.in. na wydziale PR oraz marketingu i zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w szkole strategii marki w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR oraz na studiach w zakresie coachingu. Prywatnie miłośniczka sztuki rysunku, kolażu i kultury Japonii.

W MSLGroup jako account director odpowiadać będzie za rozwój obszaru i doradztwo z zakresu profilaktyki, terapii i ochrony zdrowia.

Łukasz Gabler dołączył do zespołu public affairs MSLGroup. Gabler posiada ośmioletnie doświadczenie w dyplomacji oraz administracji publicznej. Poprzednio pracował  w Ambasadzie RP w Londynie oraz Kopenhadze pełniąc odpowiednio funkcje wicekonsula oraz konsula. Współpracował z Komisją Europejską oraz realizował projekty z zakresu rynku pracy dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu w Linkoping. W MSLGroup w charakterze doradcy wesprze zespół public affairs.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.