Liczne awanse w Deloitte

0 0
Liczne awanse w Deloitte
W dziale konsultingu jest czworo nowych partnerów: Magdalena Jończak, Radosław Kubaś, Przemysław Szczygielski i Paweł Kwiatkowski. (Fot. DeloitteToronto3/ Flickr)

• Do grona partnerów Deloitte awansowało aż siedmioro doświadczonych specjalistów.
• W dziale doradztwa podatkowego są to Ewa Grzejszczyk i Robert Nowak, a w dziale konsultingu - Magdalena Jończak, Radosław Kubaś, Przemysław Szczygielski i Paweł Kwiatkowski.
• Z kolei do działu audytu awansował Paweł Nowosadko.

- Deloitte dynamicznie się rozwija, stąd tak duża liczba nowych partnerów. Doceniamy kompetencje naszych długoletnich pracowników, którzy w swoich dziedzinach stali się ekspertami. Dlatego jestem niezwykle szczęśliwy, że nasi koledzy, z którymi mamy przyjemność pracować od wielu lat, na nowych stanowiskach będą mogli jeszcze skuteczniej i efektywniej dzielić się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte.

Ewa Grzejszczyk, która została partnerem w dziale doradztwa podatkowego jest prawnikiem i licencjonowanym doradcą podatkowym z ponad jedenastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektach z zakresu M&A, międzynarodowych problemach podatkowych, szczególnie w strukturyzacji podatkowej przejęć. Kierowała pracami w zakresie badania podatkowego due diligence oraz strukturyzacji przy największych transakcjach w Polsce i Europie Środkowej.

W tym samym dziale nowym partnerem został również Robert Nowak. Nowak jest licencjonowanym doradcą podatkowym, posiada także tytuł MBA. Pracuje w Deloitte od 2002 roku w zespole business tax świadczącym usługi dla firm z różnych sektorów gospodarki, w tym z sektora TMT. Specjalizuje się w doradztwie firmom z zakresu podatku CIT, w szczególności w zakresie restrukturyzacji biznesowych i właścicielskich.

Czytaj też: Kwiecień, Deloitte: Organizacja nie jest "własnością" jednego pokolenia

W dziale konsultingu jest czworo nowych partnerów: Magdalena Jończak, Radosław Kubaś, Przemysław Szczygielski i Paweł Kwiatkowski.

Magdalena Jończak zarządza działem doradztwa strategicznego dla branży dóbr konsumenckich i przemysłowych. Ma ponad dwie dekady doświadczeń zarówno w konsultingu jak i biznesie. Jej specjalizacją są strategie rentownego wzrostu, zarządzanie cenami i marżami oraz podnoszenie efektywności działań marketingowych i sprzedażowych.

Jończak uzyskała dyplom z wyróżnieniem w dziedzinach zarządzania strategicznego, marketingu i handlu zagranicznego oraz ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada dyplom magistra psychologii Uniwersytetu SWPS. Jest członkiem stowarzyszeń branżowych: ACCA, APICS, PPS oraz CSCP.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.