wnp.pl

Krzysztof Zawadzki w zarządzie Kopeksu

0 0
Krzysztof Zawadzki w zarządzie Kopeksu
Krzysztof Zawadzki (Fot. PTWP/Tomasz Wawer)

Rada nadzorcza Kopex powołała do zarządu spółki Krzysztofa Zawadzkiego, byłego wiceprezesa Tauron Polska Energia ds. finansowych.

Rada nadzorcza Kopeksu na posiedzeniu podjęła także uchwałę, na mocy której ustaliła z dniem 1 lutego 2016 r. liczbę członków zarządu spółki na 5.

Krzysztof Zawadzki od 21 sierpnia 2009 r. do 1 października 2015 r. był wiceprezesem zarządu Taurona ds. ekonomiczno-finansowych.

Wcześniej pełnił liczne funkcje w Południowym Koncernie Energetycznym (PKE), który wszedł do grupy Tauron - w latach 2007 - 2009 – był dyrektorem Departamentu Rachunkowości i Podatków - głównym księgowym; w latach 2000 - 2007 był zastępcą głównego księgowego; lata 1998 - 2000 - główny specjalista ds. ekonomiczno-finansowych; lata 1997 - 1998 - asystent dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych i 1996 - 1997 - specjalista ds. analiz rynku ciepłowniczego.

Krzysztof Zawadzki ukończył studia na Wydziale Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Katowicach, studia podyplomowe w zakresie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Ernst & Young Academy of Business, a także w zakresie rachunkowości i finansów oraz w zakresie podatków w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.