Krzysztof Świątek redaktorem naczelnym "Tygodnika Solidarność"

0 0

NSZZ "Solidarność" zdecydowała o powierzeniu Krzysztofowi Świątkowi funkcji redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”.

Krzysztof Świątek zapowiedział duże zmiany - zarówno nową szatę graficzną, więcej bogatszych tematycznie stron, nowe działy, w tym historyczny oraz bardziej wyraziste, mocne okładki. Mówił również o powstaniu nowego portalu internetowego, który ma być dźwignią dla tygodnika.

Krzysztof Świątek jest absolwentem politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2003). Jeszcze podczas studiów pracował w dziale stołecznym ogólnopolskiego dziennika „Życie”.

Po studiach Świątek związał się z „Tygodnikiem Solidarność”. Od stycznia 2009 do stycznia 2010 był kierownikiem działu społeczno-związkowego. W styczniu 2010 roku został zastępcą redaktora naczelnego „TS”. Od sierpnia 2015 roku – pełnił obowiązki redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”.

Krzysztof Świątek dwukrotnie otrzymał przyznawaną dziennikarzom nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy (2009 i 2014) za upowszechnianie problematyki bezpieczeństwa w zatrudnieniu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.