Krzysztof Świątek redaktorem naczelnym "Tygodnika Solidarność"

NSZZ "Solidarność" zdecydowała o powierzeniu Krzysztofowi Świątkowi funkcji redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Świątek redaktorem naczelnym "Tygodnika Solidarność"

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

24 lut 2016 13:38


Krzysztof Świątek zapowiedział duże zmiany - zarówno nową szatę graficzną, więcej bogatszych tematycznie stron, nowe działy, w tym historyczny oraz bardziej wyraziste, mocne okładki. Mówił również o powstaniu nowego portalu internetowego, który ma być dźwignią dla tygodnika.

Krzysztof Świątek jest absolwentem politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2003). Jeszcze podczas studiów pracował w dziale stołecznym ogólnopolskiego dziennika „Życie”.

Po studiach Świątek związał się z „Tygodnikiem Solidarność”. Od stycznia 2009 do stycznia 2010 był kierownikiem działu społeczno-związkowego. W styczniu 2010 roku został zastępcą redaktora naczelnego „TS”. Od sierpnia 2015 roku – pełnił obowiązki redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”.

Krzysztof Świątek dwukrotnie otrzymał przyznawaną dziennikarzom nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy (2009 i 2014) za upowszechnianie problematyki bezpieczeństwa w zatrudnieniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.