Krzysztof Skarbek dyrektorem sprzedaży w Uniqa

Krzysztof Skarbek został powołany na stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży sieci agencyjnej Uniqa. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Zalegę, który zdecydował się przejąć zarządzanie rodzinną firmą.
REKLAMA
Puls HR Puls HR

Krzysztof Skarbek dyrektorem sprzedaży w Uniqa

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

19 paź 2015 9:44


Krzysztof Skarbek z rynkiem ubezpieczeń związany od 1994 roku. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywał budując oddział Warta Vita w Lublinie. Przez wiele lat związany był z sektorem ubezpieczeń na życie jako dyrektor sprzedaży produktów korporacyjnych oraz ubezpieczeń indywidualnych (m.in. w Nordea, Credit Suisse/AXA, Compensa). Jako dyrektor sprzedaży agencyjnej uczestniczył we wprowadzaniu na polski rynek marki Proama. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Uniqua był dyrektorem sprzedaży detalicznej Gothaer.

Sieć własna Uniqa składa się z 15 oddziałów, 51 przedstawicielstw, 55 agencji generalnych oraz 140 agencji Uniqa.

Nowy szef sprzedaży posiada zarówno doświadczenie we współpracy z siecią wyłączną, multiagentami, jak i brokerami. Kierując departamentem rozwoju produktów Axa zdobył praktykę w zarządzaniu produktami i ocenie ryzyka. Jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jego hobby to narciarstwo i fotografia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Agent 2016-01-29 11:01:40

Dla nieświadomych pod nickiem Agent pisze o sobie K Skarbek we własnej osobie. Piękna laurka, Panie Skarbek.

obserwator 2015-10-21 14:59:09

Wyzwanie na pewno ale czy ciekawe to się pan Skarbek przekona. W sieć Uniqa przyjęła info o nowym szefie... z lekkim niepokojem, delikatnie mówiąc.

Agent 2015-10-19 18:58:35

Wreszcie właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Skarbek ma ogromne doświadczenie w pracy z różnymi kanałami dystrybucji. Swą "moc" pokazał jako autor sukcesu Proamy - bez jego pracy Robert Sokołowski nie zostałby prezesem Generali, a Proama sprzedawałby może 300-400 polis miesięcznie (direct). To co miało być "kwiatkiem u kożucha" okazało się 90 procentami sprzedaży Proama, a Proama - zaczynając od zera - osiągnęła pozycję jednego z największych ubezpieczycieli komunikacyjnych. Bez K. Skarbka byłoby to niemożliwe. Stąd późniejsze propozycje - Gothaer (to firma udająca ubezpieczyciela - nie płaci odszkodowań), a po zorientowaniu się w co "wdepnął" (tj. G jak Gothaer) - wreszcie ciekawe wyzwanie, czyli Uniqa. Powodzenia Panie Skarbek! Trzymam za Pana kciuki!
Agent