Krzysztof Rewers wiceprezesem Work Service S.A

W dniu 20 kwietnia br. Rada Nadzorcza powołała Krzysztofa Rewersa w skład Zarządu Work Service S.A. Obejmie on funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za nadzór nad polityką finansową i rachunkową Grupy oraz nadzór finansowy nad spółkami zależnymi Grupy Kapitałowej Work Service.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Krzysztof Rewers wiceprezesem Work Service S.A

PODZIEL SIĘ


Autor: JS

20 kwi 2017 16:32


Krzysztof Rewers posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów, rachunkowości i konsultingu. Z Work Service jest związany od sierpnia 2014, gdy objął stanowisko dyrektora finansowego.

W ramach swoich obowiązków odpowiadał m.in. za pozyskiwanie finansowania dłużnego i kapitałowego na rozwój działalności Grupy, a także sprawował nadzór finansowy nad procesami M&A. Wcześniej przez 8 lat pracował w jednej z wiodących firm konsultingowych PwC, gdzie odpowiadał m.in. za nadzór nad prowadzeniem badań i przeglądów sprawozdań finansowych podmiotów należących do grup kapitałowych notowanych na giełdach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta oraz jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants  (ACCA). 

Krzysztof Rewers obejmie funkcję wiceprezesa Work Service S.A. z dniem 1 maja br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.