Krzysztof Kmita w zarządzie Plast-Boksu

0 0

Do zarządu Plast-Boksu, producenta opakowań z tworzyw sztucznych, powołany został Krzysztof Kmita, dotychczasowy dyrektor finansowy spółki.

Po powołaniu do zarządu Krzysztofa Kmity, zarząd będzie działał w składzie trzyosobowym. Oprócz Krzysztofa Kmity zasiada w nim Grzegorz Pawlak - prezes Plast-Boksu oraz Andrzej Sadowski.

- Krzysztof Kmita to sprawny menedżer, który bardzo mocno zaangażowany jest w zarządzenie obszarem finansów w obu naszych spółkach, zarówno w Słupsku, jak i w Czernihowie na Ukrainie. Poprzez zarządzanie ryzykiem czy nadzorowanie kwestii realizacji wyników biznesowych już od dłuższego czasu wspiera zarząd w podejmowaniu strategicznych decyzji mających na celu konsekwentny rozwój firmy - mówi Grzegorz Pawlak, prezes Plast-Boksu.

Krzysztof Kmita z Plast-Boksem związany jest od 2008 roku. Funkcję dyrektora finansowego w słupskiej spółce pełni od 2012 roku, zaś od 2014 odpowiada również za finanse w Plast-Box Ukraina. W latach 2012-2013 w PTS Plast-Box zajmował stanowisko specjalisty ds. controllingu, a od 2008 do 2012 roku - analityka finansowego.

Wcześniej w latach 2004-2008 pracował w Centralnym Domu Maklerskim Pekao jako specjalista ds. obsługi klienta. Krzysztof Kmita jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, gdzie studiował zarządzanie finansami, a także rachunkowość. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim - controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Na swoim koncie ma także liczne kursy i szkolenia, m.in. z zakresu budowania strategii firmy czy modelowania finansowego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.