Konstantinos Vairlis dyrektorem finansowym Coca-Cola HBC Polska

Konstantinos Vairlis objął stanowisko dyrektora finansowego Coca-Cola HBC Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Konstantinos Vairlis dyrektorem finansowym Coca-Cola HBC Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

14 lis 2017 12:55


Przed dołączeniem do Coca-Cola HBC Polska, Konstantinos Vairlis, przez ostatnie 3 lata, był dyrektorem finansowym w siostrzanej spółce na Węgrzech. Wcześniej, między 2012 a 2014 r. zajmował stanowisko dyrektora ds. finansów komercyjnych w Coca-Cola HBC w Irlandii i Irlandii Pn.

W latach 2007 - 2012 pracował w Belgradzie, gdzie zajmował kolejno kluczowe stanowiska kierownicze w spółce Coca Cola HBC na rynek Serbii i Czarnogóry, w tym stanowisko dyrektora finansowego firmy produkującej soki owocowe Fresh & Co. W latach 2004-2006 pełnił w Grupie HBC funkcję analityka finansowego dla regionu Europy Środkowej z siedzibą w Atenach.

Swoją karierę w strukturach Coca-Cola Hellenic Bottling Company rozpoczął w 2002 roku jako audytor wewnętrzny w jednej z central spółki, w Wiedniu, wnosząc do zespołu wiedzę ekspercką wyniesioną z doświadczeń zdobytych wcześniej w firmie audytorskiej Arthur Andersen.

Konstantinos Vairlis posiada tytuł licencjata European Business Studies American College w Salonikach w Grecji oraz tytuł magistra Finansów i Księgowości Uniwersytetu Lancaster w Wielkiej Brytanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.