Kinga Zabłocka dołączyła do Knight Frank

Do zespołu nieruchomości handlowych Knight Frank w Polsce dołączyła Kinga Zabłocka, leasing manager z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości handlowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kinga Zabłocka dołączyła do Knight Frank

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

23 kwi 2015 11:19


Zajmowała się m.in. komercjalizacją projektów grupy Inter Ikea, takich jak PH Matarnia i PH Franowo. Pracując dla firmy Neinver wynajmowała powierzchnię warszawskiego outletu Factory Ursus. Ostatnio, w zespole Balmain, odpowiadała za wynajem powierzchni handlowych w PH Zakopianka, Galerii Emka w Koszalinie oraz Centrum Galardia w Starachowicach.

W ciągu ostatnich trzech lat, pracując przy siedmiu projektach, Kinga podpisała ponad 50 umów najmu na blisko 20 tys. mkw. powierzchni. Współpracowała zarówno z wielkopowierzchniowymi najemcami sieciowymi, jak np. Sports Direct czy New Yorker, jak i z mniejszymi, w tym lokalnymi, markami z różnych branż.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Anna 2018-04-07 23:22:23

Pani Kinga jest zmorą w firmie Knight Frank. Zero kompetencji, zero kontaktu. Wszystkie mniejsze firmy zbywa z kwitkiem bo przecież ona jest na urlopie!!! Niekompetentna osoba na niewłaściwym miejscu.