Kinga Sieradzon dyrektorem generalnym Tetra Pak

6
Kinga Sieradzon została dyrektorem generalnym Tetra Pak na rynek polski, czeski, słowacki i węgierski. Nowa dyrektor jest związana z firmą od 22 lat. W przeszłości zajmowała stanowiska kierownicze w biurach firmy w Szwajcarii, Szwecji, Grecji oraz w Polsce.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kinga Sieradzon dyrektorem generalnym Tetra Pak

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

18 paź 2016 12:55


Kinga Sieradzon zastąpiła Małgorzatę Kołton. Kinga Sieradzon jest absolwentką Skandynawistyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i posiada MBA ze szwajcarskiego Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Zarządzania (Institute of Management Development). Pracę w Tetra Pak rozpoczęła w 1994 r. W 2001 r. objęła stanowisko dyrektora ds. wsparcia dla biznesu na region Europy i Afryki. Rok później została mianowana na stanowisko dyrektora serwisu i sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią, a w 2010 r. została dyrektorem sprzedaży na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. Kolejnym krokiem w jej karierze było objęcie stanowiska dyrektora ds. zarządzania klientami strategicznymi w ramach struktury Customer Management w głównej siedzibie Tetra Pak w Szwajcarii.

Tetra Pak to firma zajmująca się przetwarzaniem i pakowaniem żywności. Firma zatrudnia 23 tysiące osób w swoich 80 oddziałach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.