Kinga Paździorko nowym menedżerem ds. personalnych w Savills

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, powołała Kingę Paździorko na stanowisko menedżera ds. personalnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kinga Paździorko nowym menedżerem ds. personalnych w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

20 kwi 2015 10:38


Kinga Paździorko będzie odpowiadała m.in. za opracowanie i realizację strategii zasobów ludzkich, prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracę z zarządem firmy,  określanie potrzeb szkoleniowych oraz rozwiązywanie spraw pracowniczych. Dodatkowo, Kinga będzie nadzorowała realizację projektów z zakresu zarządzania marką pracodawcy (Employer Branding) i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Kinga Paździorko posiada 9-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Do Savills dołączyła z Citibank Europe, gdzie zajmowała się doradztwem i opracowywaniem polityki wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych w 9 krajach regionów CEE i CIS. W Centrum Usług Wspólnych firmy Schneider-Electric odpowiadała m.in. za obszar Mobilności Międzynarodowej w ramach rozwoju ścieżek karier. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w firmie Hewlett Packard EMEA Delivery Center we Wrocławiu, gdzie poszerzała wiedzę i doświadczenie z zakresu administracji personalnej, płacowej, szkoleń i rekrutacji.

- Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba. Liczymy, że z pomocą Kingi wesprzemy rozwój zawodowy naszych pracowników, by ich rosnące umiejętności i kwalifikacje były źródłem satysfakcji ich samych i naszych klientów oraz by przełożyły się na sukces Savills na rynku – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce.

Kinga ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.