Kicińska, Popowski, Rozkrut, Smolarek i Tynel - oto nowi partnerzy w EY

0 0
Kicińska, Popowski, Rozkrut, Smolarek i Tynel - oto nowi partnerzy w EY

Od 1 lipca 2014 r. do grona partnerów dołączyło pięć osób: Anna Kicińska, Piotr Popowski, Marek Rozkrut, Bartłomiej Smolarek i Paweł Tynel. W sumie w firmie doradczej EY pracuje obecnie 51 partnerów.

Anna Kicińska specjalizuje się w zakresie wycen oraz analiz portfeli w Zespole Doradztwa Rynku Nieruchomości. Jest absolwentką SGH oraz Podyplomowego Studium w zakresie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami. Od 1997 roku posiada tytuł Rzeczoznawcy Majątkowego.

Piotr Popowski jest liderem Grupy Poprawy Efektywności w ramach polskiego Działu Rynków Finansowych. Specjalizuje się w projektach z zakresu bankowości detalicznej, w obszarze marketingu i sprzedaży, systemów CRM, informacji zarządczej oraz zarządzania siecią sprzedaży. Uzyskał tytuł magistra fizyki, doktora astronomii na Ohio State University oraz doktora habilitowanego na Uniwersytecie Warszawskim.

Marek Rozkrut od czerwca 2012 roku jest Głównym Ekonomistą EY. Nadzoruje prace Zespołu Analiz Ekonomicznych, który zajmuje się opracowywaniem analiz ekonomicznych i regulacyjnych. Pełni funkcję Dyrektora Programu Sprawne Państwo. Jest także wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej.

Bartłomiej Smolarek jest liderem Zespołu Fuzji i Przejęć. Specjalizuje się w modelach biznesowych oraz wycenach spółek. Przeprowadzał liczne procesy due dilligence. Posiada tytuł magistra ekonomii i prawa. Obecnie przygotowuje obronę pracy doktorskiej.

Paweł Tynel jest liderem Zespołu Doradztwa Podatkowego EY w biurach w Krakowie i Katowicach. Jest także szefem zespołu wspierającego inwestorów krajowych i zagranicznych w ubieganiu się o pomoc publiczną z funduszy UE oraz ze środków budżetowych. Paweł jest absolwentem SGH na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.