Ken Hanna i Jonathan Lloyd odchodzą z Tesco

Nie widać końca przetasowań personalnych w Tesco. Rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska złożył Jonathan Lloyd, sekretarz Tesco, odpowiedzialny w spółce za sprawy administracyjno-prawne. Z kolei Ken Hanna, przewodniczący komisji rewizyjnej Tesco zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora niewykonawczego w spółce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ken Hanna i Jonathan Lloyd odchodzą z Tesco

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

13 paź 2014 19:42


Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu za "Financial Times", od sprawowania obowiązków jako Commercial Director w centrali Tesco odsunięty został także Kevin Grace, który w latach 2004-2007 sprawował stanowisko prezesa Tesco Polska.

Czytaj też: Richard Cousins i Mikael Ohlsson w zarządzie Tesco

Tesco w ostatnich dniach odsunęło od obowiązków również czterech innych wysokich menedżerów: Chrisa Busha (dyrektor zarządzający Tesco UK), Carla Rogberga (dyrektor finansowy Tesco UK), Johna Scoulera (Food Commercial Director) oraz Matta Simistera (odpowiedzialny za dział zakupów w Tesco UK).

Czytaj też: Tesco rozmawia o podwyżkach płac. Impas w negocjacjach

Zarząd Grupy w ostatnim czasie został wzmocniony dwoma osobami. Są to Mikael Ohlsson, były prezes i dyrektor generalny Grupy Ikea, jak również Richard Cousins, poprzednio dyrektor generalny Grupy Compass.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.