Ken Hanna i Jonathan Lloyd odchodzą z Tesco

Nie widać końca przetasowań personalnych w Tesco. Rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska złożył Jonathan Lloyd, sekretarz Tesco, odpowiedzialny w spółce za sprawy administracyjno-prawne. Z kolei Ken Hanna, przewodniczący komisji rewizyjnej Tesco zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora niewykonawczego w spółce.
REKLAMA
Puls HR Puls HR

Ken Hanna i Jonathan Lloyd odchodzą z Tesco

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

13 paź 2014 19:42


Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu za "Financial Times", od sprawowania obowiązków jako Commercial Director w centrali Tesco odsunięty został także Kevin Grace, który w latach 2004-2007 sprawował stanowisko prezesa Tesco Polska.

Czytaj też: Richard Cousins i Mikael Ohlsson w zarządzie Tesco

Tesco w ostatnich dniach odsunęło od obowiązków również czterech innych wysokich menedżerów: Chrisa Busha (dyrektor zarządzający Tesco UK), Carla Rogberga (dyrektor finansowy Tesco UK), Johna Scoulera (Food Commercial Director) oraz Matta Simistera (odpowiedzialny za dział zakupów w Tesco UK).

Czytaj też: Tesco rozmawia o podwyżkach płac. Impas w negocjacjach

Zarząd Grupy w ostatnim czasie został wzmocniony dwoma osobami. Są to Mikael Ohlsson, były prezes i dyrektor generalny Grupy Ikea, jak również Richard Cousins, poprzednio dyrektor generalny Grupy Compass.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.