Karolina Sidorowicz i Barbara Matusik w Hypermedia linked by Isobar

Do zespołu HUBu technologicznego Hypermedia linked by Isobar (Dentsu Aegis Network Polska) dołączyły Karolina Sidorowicz jako Account Manager oraz Barbara Matusik na stanowisko Senior Account Executive.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karolina Sidorowicz i Barbara Matusik w Hypermedia linked by Isobar

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

24 kwi 2015 10:36


Sidorowicz i Matusik wzmocnią nowo utworzony zespół obsługujący jedną z globalnych firm z branży FMCG z listy Fortune 500 w zakresie m.in. digital production w Europie i na kilkunastu innych rynkach na innych kontynentach.

Karolina Sidorowicz z branżą interaktywną związana jest od 5 lat. Ostatnio pracowała dla d'fusion communication jako Digital Account Manager gdzie odpowiadała za wszystkie projekty interaktywne realizowane w ramach firmy. Wcześniej jako Account Manager w Communication Unlimited nadzorowała realizację projektów m.in. dla takich klientów jak Super-Pharm, Isuzu czy Ferrero. W agencji K2 Internet miała okazję obsługiwać takie marki jak Polpharma, PZU, Heineken i L’Oreal.

Barbara Matusik, przed dołączeniem do zespołu Hypermedia pracowała w Agora gdzie pełniła funkcję IT Project Managera, wcześniej była związana z Agilent Technologies jako Junior Marketing Manager. Barbara w z branżą interaktywną związana jest od 2012 roku i specjalizuje się w marketingu, grafice oraz UX. Matusik ukończyła studia w Barcelonie na kierunku Multimedia Management.

Bezpośrednim przełożonym Karoliny i Barbary jest Jolanta Kaczmarek, International Group Account Manager

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.