Karolina Pakulska nowym dyrektorem marketingu i sprzedaży w Infor IT

Z początkiem maja dyrektorem Działu Marketingu i Sprzedaży w Infor IT została Karolina Pakulska, awansując tym samym ze stanowiska new business managera.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karolina Pakulska nowym dyrektorem marketingu i sprzedaży w Infor IT

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

23 maj 2014 10:53


Karolina Pakulska pracuje w Infor IT od sierpnia 2013. Do tej pory zajmowała się pozyskiwaniem nowych klientów oraz projektów leżących w kompetencjach organizacji. Wcześniej zajmowała się rozwojem biznesu w wiodących polskich agencjach: Mediapolis Interactive oraz Monday PR.

Na stanowisku dyrektora Działu Marketingu i Sprzedaży Pakulska skupi się na stworzeniu oraz poprowadzeniu strategii promocyjnej Infor IT oraz integracji działań sprzedażowo - marketingowych. Do jej obowiązków będzie także należało utrzymanie relacji z kluczowymi klientami, mediami oraz współpraca z agencją PR.

Infor IT to obecnie jeden z wiodących software house'ów na polskim rynku należący do grupy Infor PL. Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji na wszystkie najważniejsze platformy mobilne: iOS, Android, Windows Phone i Windows 8 oraz platformy telewizyjne (Smart TV).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.