Karolina Korzeniewska obejmuje stanowisko Account Executive Europe w Antal

Karolina Korzeniewska objęła stanowisko Account Executive Europe. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie rekrutacji na poziomie najwyższej kadry zarządzającej i koordynację współpracy z radami nadzorczymi i zarządami zarówno spółek krajowych, jak i struktur centralnych w sektorze instytucji finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karolina Korzeniewska obejmuje stanowisko Account Executive Europe w Antal

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

22 mar 2016 15:47


Karolina Korzeniewska będzie reprezentować Antal w Polsce, Czechach i Słowacji oraz siostrzaną spółkę Enloyd na pozostałych rynkach europejskich.

Rozwój komunikacji skutkuje zwiększoną potrzebą koordynacji procesów rekrutacyjnych na szczeblu europejskim, szczególnie w przypadku stanowisk zarządczych w organizacjach. Firmy działające na szeroką skalę oczekują partnera w obszarze HR, który będzie w stanie nie tylko zrozumieć ich specyfikę, ale proaktywnie wychodzić z propozycjami najtrafniejszych, biznesowych rozwiązań.

- Karolina została awansowana na nowo utworzone stanowisko w strukturze jej dotychczasowej dywizji banking & insurance – wyjaśnia Artur Skiba, prezes Antal.

– Będzie odpowiedzialna za realizację projektów executive, a także nawiązywanie i budowanie relacji z kluczowymi europejskimi pracodawcami. Wprowadzenie stanowiska Account Executive Europe motywowane jest szybkim rozwojem Antal w oraz siostrzanej spółki Enloyd na rynkach zagranicznych. Karolina Korzeniewska dała się poznać jako wybitny headhunter, głęboko rozumiejący potrzeby biznesowe klientów. Jej wiedza na temat rynku i umiejętność pracy z ludźmi wielokrotnie zaowocowały realizacją najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych na wysokie pozycje menedżerskie, w tym role zarządowe. Z pełnym zaufaniem powierzamy Karolinie nowe zadania – dodaje.

Karolina Korzeniewska rozpoczęła współpracę z Antal w 2012 roku jako konsultant w dywizji Banking & Insurance i od tego czasu z sukcesami prowadziła rekrutacje w branży ubezpieczeniowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.