Karolina Korzeniewska obejmuje stanowisko Account Executive Europe w Antal

0 0

Karolina Korzeniewska objęła stanowisko Account Executive Europe. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie rekrutacji na poziomie najwyższej kadry zarządzającej i koordynację współpracy z radami nadzorczymi i zarządami zarówno spółek krajowych, jak i struktur centralnych w sektorze instytucji finansowych.

Karolina Korzeniewska będzie reprezentować Antal w Polsce, Czechach i Słowacji oraz siostrzaną spółkę Enloyd na pozostałych rynkach europejskich.

Rozwój komunikacji skutkuje zwiększoną potrzebą koordynacji procesów rekrutacyjnych na szczeblu europejskim, szczególnie w przypadku stanowisk zarządczych w organizacjach. Firmy działające na szeroką skalę oczekują partnera w obszarze HR, który będzie w stanie nie tylko zrozumieć ich specyfikę, ale proaktywnie wychodzić z propozycjami najtrafniejszych, biznesowych rozwiązań.

- Karolina została awansowana na nowo utworzone stanowisko w strukturze jej dotychczasowej dywizji banking & insurance – wyjaśnia Artur Skiba, prezes Antal.

– Będzie odpowiedzialna za realizację projektów executive, a także nawiązywanie i budowanie relacji z kluczowymi europejskimi pracodawcami. Wprowadzenie stanowiska Account Executive Europe motywowane jest szybkim rozwojem Antal w oraz siostrzanej spółki Enloyd na rynkach zagranicznych. Karolina Korzeniewska dała się poznać jako wybitny headhunter, głęboko rozumiejący potrzeby biznesowe klientów. Jej wiedza na temat rynku i umiejętność pracy z ludźmi wielokrotnie zaowocowały realizacją najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych na wysokie pozycje menedżerskie, w tym role zarządowe. Z pełnym zaufaniem powierzamy Karolinie nowe zadania – dodaje.

Karolina Korzeniewska rozpoczęła współpracę z Antal w 2012 roku jako konsultant w dywizji Banking & Insurance i od tego czasu z sukcesami prowadziła rekrutacje w branży ubezpieczeniowej.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.